Android 4.0 ICS jau naudoja beveik 11% iš visų android įrenginių

Na ką, naujas mėnuo, nauji android distribucijos skaičiai. Gal pradėkime nuo Android ice Cream Sandwich. Prieš mėnesį laiko rašėme, kad Android Ice Cream sandwich įrėnginių skaičius pakilo iki 7.1% iš visų rinkoje esančių android įrenginių. Na ICS augimas nestoja, šiuo metu rinkoje jau yra 10.9% android įrenginių naudojančių Ice Cream Sandwich operacinę sistemą.

Kalbant apie kitas šiek tiek senesnes android versijas, populiariausia vis dar išlieka Gingerbread android versija, kurią naudoja net 64% įrenginių. Planšetiniams kompiuteriams skirta Honeycomb versija dideliais skaičiais pasigirti negali, ją naudoja vos 2.4% iš visų įrenginių. Na daugelis planšetinių kompiuterių naudoja Gingerbread, todėl ir skaičiai nėra dideli.

Šiek tiek senesnė už populiariąją Gingerbread versiją yra Android 2.2 Froyo, kuri vis dar yra gan populiari, kadangi ji užima net 17.3% visos android rinkos, kad vis dar yra daugiau už ICS.

Na ir seniausios versijos, Cupcake 0.2%, Donut 0.5% ir Eclair 4.7%.

Na ir pabaigai, visi šie procentai yra paskaičiuoti iš visų android aktyvuotų įrenginių, kurių yra apie 400 milijonų. Kiekvieną dieną yra aktyvuojama apie 1 milijoną naujų įrenginių, gan dideli skaičiai.

 

Šaltinis: Android Developers2 komentarų

  1. kiliokas parašė:

    kada gi atnaujins senesniu telefonu operacine sistema iki ics 4? pvz xperia neo

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas