Android 4.0 ICS jau naudoja 7.1% iš visų android įrenginių

Na ką, prieš du mėnesius rašėme, kad Android Ice Cream sandwich naudoja 2.9% iš visų android įrenginių, kas buvo labai mažas skaičius. Prieš mėnesį rašėme, kad Android Ice Cream Sandwich naudotojų skaičius pakilo iki 4.9% – naudotojų skaičius augo. Štai praėjo dar vienas mėnuo, ir skaičiai vis toliau auga, vis nauji senesnių įrenginių vartotojai gauna ilgai lauktą ICS atnaujinimą. Taigi su lyg šia diena, Android Ice Cream Sandwich operacinę sistemą jau naudoja net 7.1% iš visų android įrenginių, kas yra gan geri skaičiai.

Kaip bebūtų, bet pati populiariausia android operacine sistema rinkoje vis išlieka Gingerbread, iš visų android įrenginių, šią operacinę sistemą naudoja net 65%, kas yra daug daugiau negu pusė.

O kaip gi sekasi rinkoje planšetėms su Honeycomb operacine sistema? Ba iš tikro gan mažai planšetinių kompiuterių naudoja būtent Honeycomb operacinę sistemą, viso labo 2.7% iš visų android įrenginių naudoja būtent Honeycomb operacinę sistemą. Na manau dauguma planšetinių kompiuterių naudoja populiariają Gingerbread operacinę sistemą.

Tai tiek iš android fronto, šaltinis – Android Developers.1 komentaras

  1. […] Prieš mėnesį laiko rašėme, kad Android Ice Cream sandwich įrėnginių skaičius pakilo iki 7.1% iš visų rinkoje esančių android įrenginių. Na ICS augimas nestoja, šiuo metu rinkoje jau yra […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas