[Nauja programa] Million Moments – gražiam nuotraukų albumui

Taigi originalus android foto albumas gal ir nėra tinkamiausias pasirikimas, kadangi nėra galimybės jį susitvarkyti patogiai ir gražiai pagal save. „Sony Digital Networking Applications“ pamatė šia nadroid problemą, ir sukūrė naują programą, kuri padėtų ją išspręsti – programa Million Moments.

Su android programa Million Moments, Jūs ne tik galėsite fotografuoti, bet ir iš karto priskirti nuotrauką tam tikrai kategorijai. Sakykime, jeigu švančiate gymimo dieną, tai visas padarytas nuotraukas priskiriate kategorijai ar albumui gymimo diena, ir kai norėsite peržiūrėti albumą, jis bus labai gražiai ir patogiai atvaizduojamas.

Kad pamatyti daugiau Million Moments programos funkcijų, siūlau pasižiūrėti pristatomają programos vaizdo medžiagą.

 

Su Million Moments programa, galėsite į ją įkelti nuotraukas ne tik telefono atminties, bet ir iš populiariojo socialinio tinklo Facebook. Na iš žinoma dalinimasis, savo sutvarkytą gražų nuotraukų albumą, galėsite lengvai pasidalinti Facebook‘e.

Galvojate, kiek gi kainuoja ši nuostabi programa? Ogi nei cento, taip Million Moment yra visiškai nemokama, tad nepraleiskite progos, ir išmėginkite ją patys.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas