ICS pasekė 2.9 procento aktyvių įrenginių

Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinė sistema pasirodė praeitų metų lapkričio mėnesį, ir pasirodė su vieninteliu įrenginiu, kuris tuo metu naudojo šią operacinę sistemą, tai Google Nexus. Na kai naujausią OS naudojo tik vienas išmanusis telefonas, rezultatai nebuvo geri, bet viskas keičiasi.

Šiandien, kai daugelis Samsung Galaxy S2 bei HTC Sensation išmaniųjų telefonų turėtojų jau atsinaujino savuosius įrenginius į naujausią operacinės sistemos versiją, Android 4.0 Ice Cream Sandwich jau turi 2.9 procento aktyvių įrenginių visos android rinkos.

Populiariausia android versija vis dar išlieka Gingerbread, ji iš viso turi 63.7 procento aktyvių įrenginių, bet jau yra pastebimas naujų įrenginių su šia operacine sistema aktyvavimo sulėtėjimas, kas reiškia, kad gamintojai į naujus įrenginius mieliau diegia naująją Ice Cream Sandwich operacinę sistemą.

 

 

Šaltinis: Android Developers4 komentarų

  1. Gediminas Bogušis parašė:

    Tai manau nieko keisto. Naujesnes versijos po biskuti keicia senasias:)

  2. Augustas parašė:

    Hey, kada bus oficialus ICS ant 2011 Xperia telefonų? (konkrečiai ant PLAY)

  3. as parašė:

    Gal kas gali trumpai ir aiskiai su nuoroda i ICS android is kur siustis, gali man paaiskinti kaip man atsinaujinti i samsung galaxy s2? fak as molis nepykit.

  4. […] 7.1% iš visų android įrenginių birželio 2nd, 2012 Olivijus Šlepetis Na ką, prieš du mėnesius rašėme, kad Android Ice Cream sandwich naudoja 2.9% iš visų android įrenginių, kas buvo labai […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas