Android 4.1 Jelly Bean naujovės

Jau tikriausiai daugelis kas domisi android operacine sistema žinote, jog vakar Google I/O konferencijoje buvo pristatyta naujoji operacinės sistemos versija – Jelly Bean. Apie pristatymą jau šiek tiek rašėme vakar, na o šiandien pamėginsime apžvelgti pagrindines naujos operacinės sistemos funkcijas, naujoves bei savybes.

„Project Butter

Pradėkime nuo jau vakar minėtos ir mano manymu pagrindinės funkcijos – „Project Butter“. Šios funkcijos dėka, nuo šiol išmanieji įrenginiai turėtų veikti daug sparčiau bei sklandžiau. Jeigu kyla klausimas kodėl greičiau, atsakymas yra, kadangi su „Project Butter“ android operacinė sistema buvo labai gerai optimizuota greitam darbui. Nuo šiol procesorius (CPU) bei grafikos spartintuvas (GPU) veiks išvien, to dėka tokios funkcijos kaip ekrano slinkimas bei priartinimas veiks daug greičiau, net iki 60 kadrų per sekundę (fps) greičiu.

Interneto naršyklė

Pristačius Android Jelly Bean operacinę sistemą, buvo atnaujinta ir Chrome interneto naršyklė skirta android platformai. Nuo šiol buvusi bandomojoje stadijoje naršyklė atsikratė „beta“ statuso ir tapo stabili versija. Na ir naujiena tokia, kad Jelly Bean operacinėje sistemoje pagrindinė naršyklė bus būtent Chrome interneto naršyklė.

Google Now

Android Jelly Bean operacinėje sistemoje yra tokia naujovė kaip „Google Now“, tai kaip ir konkurentas Apple iOS virtualios asistentės Siri. Google Now yra pritaikyta lengvai ieškoti jums dominančių dalykų, savo balso pagalba google paieškos sistemoje. Na ir aišku, balso valdymas bei paieškos vyksta anglų kalba, tadLietuviškai paklausę nieko nepešime.

Kamera

Jeigu prisiminus Gingerbread android versiją, tai fotografavimas buvo kiek ilgokas, ta prasme nuo mygtuko paspaudimo iki nufotografavimo. Atėjus Ice Cream Sandwich android versijai, fotografavimas tapo daug greitesnis, kadangi nuo mygtuko paspaudimo iki nufotografavimo praeidavo vos apie sekundę. Na o Jelly Beangali pasigirti dar greitesniu fotografavimu. Na ir nufotografavus, nuotraukas peržiūrėti bus galima dar greičiau bei patogiau.

Pranešimų juosta

Android operacinės sistemos kūrėjai gerai pasidarbavo su pranešimų juosta. Nuo šiol pranešimų juostoje išvysime daug daugiau informacijos, netgi bus galimybė perskaityti sms žinutes, bei atsiliepti į skambučius. Bus galimybė perjungti grojamas dainas, na samsung išmaniųjų turėtojams tai ne naujovė, kadangi TouchWiz pagalba tai jau buvo įmanoma padaryti, na bet kitiems tai reikalinga naujovė.

Keičiamų dydžių programų „Widget‘ai

Android Jelly Bean operacinėje sistemoje buvo pagerinta ir „Widget‘ų“ pridėjimo funkcija. Nuo šiol dedant„Widget‘ą“ jis bus automatiškai padidintas arba sumažintas priklausomai nuo to, kiek vietos yra ir kur jį dedate.

Įjungimo animacija

Tikriausiai ne paslaptis, jog Google kurdama naują android operacinės sistemos versiją visada pakeičia ir įjungimo animaciją. Štai kokia animacija bus Jelly Bean operacinėje sistemoje.1 komentaras

  1. Evaldas parašė:

    Puikus puslapis! Keep going!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas