„Instagram“ nuo šiol ir „Android“

Nuo šiol ne tik „iOS” vartotojai gali džiaugtis galimybe naudotis šia programa. Pagaliau ji prieinama visiems Android OS vartotojams. Iphone vartotojai šia nuostabia programa mėgavosi ir džiaugėsi jau seniai, tačiau nuo šių metų balandžio 3 dienos ji džiugina ir mus- android naudotojus .


„Instagram“ kūrėjai nenuvylė ir po ilgo laiko pristatė puikiai veikiančią android OS versiją. Programos pasirodymo metu „Instagram” tikriausiai liko labai patenkinti. Per pirmasias valandas po programėlės pasirodymo „Google Play“ buvo atsisiunčiama po 2000 programėlės kopijų per minutę. Tikrai ne kiekviena programa gali pasigirti tokiu dideliu populiarumu.

„Instagram“ pastaraisiais metais labai sparčiai populiarėjo. Šią programą naudojant buvo redaguota ir paviešinta milijardai nuotraukų. Daugelis kitų firmų netgi siūlė trečių šalių paslaugas, siūlanti pridėtinės vertės paslaugas „Instagram“ programėlei – pavyzdžiui, nuotraukų spausdinimo paslaugas.

Programų išvaizda ir dizainas labai panašus. Na tik android naudotojai pamatys šiek tiek kampotesnį vaizdą, tačiau atrodo visvien labai gerai. Programos naudojimas irgi nesiskirs nuo iphone versijos ir turės visas tas pačias funkcijas ir galimybes.

Dar vienas labai džiuginantis dalykas tas, kad programa visiškai nemokama. Siūlome ją išbandyti ir Jums.

 5 komentarų

 1. Henrikas parašė:

  Tiek rašoma apie jos populiarumą, kad net neparašyta ką ji daro.

  • vytas parašė:

   jo sutinku , autorius uzsisvajojio, konkretumo prasyciau, saunu kad dalinates ispudziais, bet nepamirskit ir produkto jo galimybiu ir visa kita

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  „Šią programą naudojant buvo redaguota ir paviešinta milijardai nuotraukų”. Manau sis sak. parodo ka ji daro ir kokias pagrindinias funkcijas turi.Plius yra foto, kuriu pagalba irgi galima pamatyti kaika.;)

 3. efka parašė:

  cia nuotraukas redaguoja ar ka?

 4. Simona parašė:

  Plyzzz… Padekit! Mano tel. turi market parduotuve ,bet per ja neina siustis instagramo… Ar eitu y mano tel. kaip nors atsisiusti sita programa , ar ne? O gal kaip nors ysirasyti google play? Padekit!!!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas