Skyball- kamuoliukų lenktynės kosmose

Pristatau Jums nuotaikingą telefono akselometru paremtą žaidimą. Ridenk savo kamuoliuką įvairiomis amerikietiško kalnelio principu padarytomis trasomis ir būk pirmas! Puikus , gražių aplinkų ir lengvo valdymo žaidimas kasdieniniam tavo naudojimui.Nors tai tik antras „foxyjojo“ gamintojų produktas, tačiau tikrai vertas dėmesio. Tai įrodo ir geri žaidimo pasiekimai „google play“. Šį žaidimą įvertino jau apie 2000 žmonių ir davė jam netgi 4 žvaigždutes iš 5 galimų. Žaidimas nereikalauja galingų telefonų, todėl juo mėgautis gali ir silpnesnių aparatų turėtojai. Pats šį žaidimą testavau su „Huawei u8650“ telefonu ir žaidimas puikiai veikė.

Pradėkime nuo žaidimo nustatymų. Jų pagalba galite susireguliuoti žaidimą pagal savo norus ar patoguma. Jie leidžia reguliuoti garsus, vibraciją ir ne tik. Galėsite pasirinkti žaidimo grafiką. Nuo „low“ iki „High“ pasirinkimų bei nusistatyti akselometro jautrumą.

Kai viską nusistatėme galime pradėti žaisti. Žaidimas vyksta keturiuose galaktikose, tačiau į tolimesnias pateksite tik gerai sužaidę pirmose. Kiekviena galaktika turi po 3 skirtingas trasas. Žaidimo metu paspaudę kairę pusę ekrano savo kamuoliuką pagreitinsite, o dešinę palėtinsite. Sukinėjant telefoną kamuoliukas keičia riedėjimo pusę. Trasoje jūsų laukia ne tik priešininkai, bet ir įvairios kliūtys. Būkite atsargūs, nes apsauginių tvorų nėra ir per stipriai pasukę kamuoliuką jis gali nukristi žemyn.

Forumo nuoroda: http://forum.android24.lt/viewtopic.php?f=19&t=22Youtube nuoroda:

httpv://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wh_Mxz8GnDM

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas