ZDbox – daugelis naudingų programų vienoje

Yra daugelis programų, kurios daro tai, ką „ZDbox” gali atlikti vienu metu. Pavyzdžiui programos leidžiančios matyti baterijos likutį procentais, arba išjungti visas programas. Kadangi tokių programų yra labai daug, visas jas atsisiūsit yra pernelyg varginantis darbas. ZDbox co. šią programą pavadino „All-in-one-toolbox„. Praktiška programa kuri tikrai visiems pravers. Google play parduotuvėje, ši programa yra nemokama. Programos kokybė yra tikrai nepakartojama, kai ateina laikas kalbėti apie funkcionalumą.

ZDbox ZDbox1
„ZDbox”, tai priemonių rinkinys, kuris sujungia daugelį programų skirtingais tikslais į vieną visumą ir tai padaro šią programą tokią praktišką.  Per ją galima matyti baterijos likutį procentais, Task killer funkciją, kuri leidžia išjungti visas programas vienu metu. Taipogi  yra galimybė perkelti programas į atminties kortelę, bei ištrinti programas. Galima greitai įjungti lėktuvo rėžimą.  Bet, kas man labiausiai patinka joje, kad galima užrakinti programą kodu, jeigu nenorite, kad kiti lystų prie jos. Ši funkcija yra tikrai unikali. Šios visos programos dirba pakankamai gerai, pačia programa nėra sudėtinga naudotis, kas geriausia, kad ja galima naudotis pakankamai greitai, nes viskas išdėstyta labai paprastai, nėra per daug įmantrybių, taigi ir paprastas žmogus ja mokės naudotis.
Įrašius šią programą naujienų juostoje atsiranda, baterijos likutis procentais, o juostą nuleidus yra „ZDbox” dėžutė kurioje parašyta, kiek laiko dar laikys baterija, kiek yra įjungta programų, ar yra įjungtas „applock”, bei kiek išnaudojo atminties. Paspaudus ant dėžutės, atsidaro didesnis langas kuriame yra parodyta visos galimos funkcijos. Taipogi prie programos yra ir widget, kurį galite užsidėti ant dekstopo, kaip shortcut, pvz.: gali per widget greitai išjungti programą, keisti ekrano ryškumą, prisijungti prie wifi, įjungti bluetooth ir t.t. Taigi widget funkcija yra labai gera, norintiems negaišti laiko.

Dabar pagalvojus, kiek pliusų yra pasakyta apie šią programą, net keista yra, kodėl ji yra nemokama. Manau jums padėjau, dėkui už praleistą laiką. 🙂


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas