Sukonfiguruokite WIFI maksimaliam efektyvumui su WIFI Scanner

Daugelis, turėję patirties su WIFI ryšiu, žinome tą jau įgrysusį momentą, kai ryšis tiesiog nenori paklusti ir veikia itin lėtai. Priežaščių gali būti išties įvairių – tiek router’io vidinės problemos, tiek kirtimasis su kaimynų router’ių dažniai. Neseniai Play Store atradau vieną išties puikią programėlę, kuri padės išspręsti pastarąją problemą.

Wifi Scanner – tai nemokama ir paprasta programėlė, skirta wifi ryšio kanalų analizavimui. Keletas programėlės ypatumų:

  • Geba aptikti ryšio stiprumą.
  • Parodo tikslų wifi router’io pasirinktą kanalą
  • Parodo apsaugos tipą

Pati geriausia ir išties pravarti funkcija yra kanalo tikrinimas. Dažnai ši problema galioja tiems router’iams, kurie kanalus pasirenka automatiškai. Jeigu atsitinka taip, jog po skanavimo matote, jog jūsų WIFI kertasi su kitu WIFI, privalote pasikeisti kanalą į neužimtą. Turiu patirties šiame reikale, ir galiu drąsiai teigti – galbūt milžiniško skirtumo tarp greičių nebus, bet pralaidumas tikrai tas aukštesnis. Pasikeisti kanalą galite užsukę į jūsų routerio administracijos panelę, kuri dažniausiai pasiekiama įvedus į naršyklę jūsų routerio vidinį IP adresą (run => cmd => ipconfig ir gausite sarašą IP adresų, išsibandykite).

Programėlę rasite nukeliavę šiuo adresu į Google Play Store. Sėkmės kovojant su tuo velniškai užknisančiu ping!Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas