Šiandien Android24.lt sukanka pusė metų

Taigi taigi taigi, jeigu skaičiuoti laiką, nuo tada kai buvo nupirktas android24.lt domenas, ir pradėti projekto kūrimo darbai, tai šiandien mums sukanka pusę metų. Pusę metų nėra daug, bet iš kitos pusės pažiūrėjus, tai yra daug, kadangi per tą laiką yra labai daug nuveikta.

Kas nuveikta:

Na tikriausiai daugelis mūsų skaitytoju seka mus tikrai ne nuo pat pradžių, tad nevisi ir žino ką mes per tą pusmetį nuveikėme. Nuveikėme mano manymu gan nemažai, tad jeigu imti statistiką, esame parašę net 302 įrašus tarp jų daug naujienų, programų bei žaidimų apžvalgų. Jeigu imti vidurkį, tai parašome apie du įrašus per dieną. Dar yra sukurtas ir diskusijų forumas, kuris yra jaunesnis bet jau dabar turi gan gerą diskutuotojų ratą. Per pusę metų gyvavimo laiką, surengėme ir konkursą, kuriam buvo įsteigtas gan geras prizas.

Taip pat prie kas nuveikta per pusę metų galiu pridėti ir tai, jog suburtas nedidelis ratas bendraminčių, kurių šiuo metu yra 12. Na kad ir kaip būtų gaila, ne visi yra labai aktyvūs, vieni rašo daugiau, kiti mažiau, bet svarbiausiai kad rašo ir apšviečia mūsų skaitytojus.

Ateities planai

Tikime, kad 6 mėnesiai darbo yra tik lašas jūroje, tikime, kad gyvuosime dar ilgai, ir tikimės jog su laiku atsiras dar daugiau bendraminčių bei android entuziastų, kurie mielai prisidės prie mūsų bendruomenės ir padės rašyti apžvalgas bei naujienas.

Ateities planuose yra ir daugiau konkursų, pirmas konkursas praėjo sėkmingai, tad planuojame surengti dar ne vieną, ir tikimės jog prizai bus geri ir naudingi konkursų dalyviams.

Taip pat ateities planuose yra ir bendradarbiavimo su kitais planai. Trumpai kokių bendradarbiavimų mes ieškome, tai įvairių android įrenginių parduotuvių, kurios norėtų mums duoti testavimams įrenginių, o mes galėtumėme rašyti dar geresnes bei išsamesnes apžvalgas, kad apšviestumėme savo skaitytojus apie tai kas dedasi android pasaulyje.

Padėkos

Turime ir kam padėkoti už tai, kas yra pasiekta:

Pirma padėka tenka Tomui Morkūnui, kadangi jis optimizavo mūsų svetainę taip, kad pagal raktažodį androidprogramos esame google.lt paieškos sistemoje pirmoje vietoje, ko pasekoje sulaukiame daugiau lankytojų. Taigi Ačiū Tomui Morkūnui ir jo projektui SeoTau.lt

Antra padėka tenka NKTV.lt, kadangi jie parodė mus savo laidoje, ko pasekoje sulaukėme naujų skaitytojų bei rašytojų. P.S. kas nematėte mus rodė pirmo sezono  aštuntoje laidoje. Ačiū NKTV.

Na o trečia padėka tenka 15min.lt kadangi jie po NKTV laidos pamatė mus, ir panoro bendradarbiauti, ko pasekoje sulaukėme daugiau skaitytojų. Ačiū 15min.lt

Pabaigai

Na o pabaigai tai komentaruose norėtume išgirsti Jūsų nuomonę apie projektą, ir galbūt kokių palinkėjimų mums.13 komentarų

 1. Vismantas parašė:

  Tikiusi kad dar ilgai gyvuosite 🙂

 2. Augas parašė:

  Sekmes ateityje:-)

 3. Mindaugas parašė:

  Sveikinimai. Skaitom ir džiaugiamės, jog esat 🙂

 4. Kristis parašė:

  MLDC, sveikinu! per tiek laiko lb daug ka nudirbote ir linkiu jums dar daugiau aktyviu lankytoju, bei stengtis dar labiau!

 5. samsung parašė:

  svetaine gera, sveikinimai… na o jai del pageidavimu tai butu neblogai jai dazniau kasdien kanors nauja imestumete ar naujiena ar zaidima ar programa kokia:) na aisku cia tik mano nuomone

 6. Ginzaza parašė:

  Sveikinimai nors pora min pavėluotai 😀

 7. Matas parašė:

  Na, as Jus taip pat suzinojau is NKTV taip, kad labai gera si svetaine ir NKTV. 🙂

 8. kazys parašė:

  O šiandien android24 sukanka pusę metų su 2 dienom.

 9. Beata parašė:

  Net ir nezinojau! Na ka gi, sveikinimai brangusis! 🙂 x

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas