Eken A90 android planšetės apžvalga

Nesenai rašėme, kad pasirodė nauja pigesnės klasės android Ice Cream Sandwich planšetė, pavadinimu EkenA90. Taigi vienas iš mūsų skaitytojų Tomas nepabijojo ir nusipirko šį planšetinį kompiuterį už 550 litų su atsiuntimu ir muitais.

Kaip sako pats Tomas, jis yra patenkintas šia planšete, tad mes paprašėme jo, kad parašytų trumpą apžvalgėlę, tą jis ir padarė. Taigi žemiau yra pateikta trumpa mūsų skaitytojo Tomo apžvalgėlę.

 

Dėžutėje planšetė atrodė gerokai didesnė už iPad, bet rankose atrodė kitaip. Patogus dydis, plonas dizainas, lygus paviršius – Pirmieji įspūdžiai. Dėžutėje buvo planšetei pritaikyti priedai – USB laidas, OTG kabelis bei pakrovėjas. Deja ausinės nebuvo pridėtos.

 Planšetė „Bootinosi“ apie 30 sekundžių, gal šiek tiek ilgiau. Naujausia Android 4.0.3 OS tikrai labai puikiai prisitaiko prie šeimininko norų, patogus valdymas ir greitas reagavimas.

 Planšetė sukasi ant 1 branduolio All Winner A10 1,2 GHZ taktinio dažnio procesoriaus, o jis gali  pilnai veikti ir iki 1,5GHz. Įdiegta 8GB vidinės atminties bei 1GB darbinės atminties RAM.

 Puikus IPS technologijos 5 taškų Capative ekranas stulbina, pavertus planšetę vis dar matomas ryškus vaizdas. Planšetėje veikai Wifi, palaikoma Flash puikiai tiks žiūrėti Youtube ar kitus filmukus tiesiai iš naršyklės. Palaikoma 2160P raiška – per HDMI jungtį filmai ryškesni nei per DVD. Procesorius puikiai atlieka savo darbą tiek meniu tiek programose. HD, 3D žaidimai jam nėra sunkumas.

Kartais pasitaiko užlūžimų, bet jie netrukdo programų darbui. Planšetė turi ir kamerą, tiesa, dvi – vieną priekyje (0,3mgpx, kas nestebina) ir vieną gale (2 mgpx). 5000 Mah baterija nėra stebuklas, ji veikia tik 4 – 6 valandas darbo režime. Tai šiek tiek mažokai kaip planšetei, bet ką norėti už tokią kainą.

Tai tiek apie Eken A90. Mano nuomone tai puiki planšetė už dar puikesnę kainą.

Mūsų skaitytojo Tomo daryta nuotrauka

Mūsų skaitytojo Tomo daryta nuotrauka

Taigi, jeigu Jums planšetinis kompiuteris reikalingas normaliam naudojimui, o ne eksperimentams su įvairiai romais ir panašiai, tai Eken A90 puikus kokybės ir kainos santykis.

Štai Produkto puslapis, jeigu susidomėjote: Android-Sale6 komentarų

  1. Dunse parašė:

    Iš kur pirkai šią planšetę?

  2. zyz parašė:

    sveikas, weikia skype su vaizdiu? in ir uot? dekui

  3. TANKAS parašė:

    Neseniai isigijau si zaisliuka, tikrai esu patenkintas, raiska gera, kaina dar geresne 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas