2026-06-18
Samsung galaxy S2 Plus

Gan įdomus žingsnis iš kompanijos „Samsung“. Vietoje to, kad pristatytų kažką visiškai naujo, kompanija nusprendė sugrąžinti į rinką savo 2011 metų flagmaną „Samsung Galaxy S2“, pristatydama „Galaxy S2 Plus“ modelį. Naujasis modelis įra šiek tiek atnaujintas ir bus prieinamas originaliai su „Android 4.1 Jelly Bean“ operacine sistema.

Na ir priėjome prie tikriausiai visus labiausiai dominančios informacijos – specifikacijos.

4.3 colių įstrižainės 800 x 480 lietimui jautrus ekranas

1.2 GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorius

1GB darbinės atminties RAM

8GB vidinės atminties bei microSD cortelių lizdas

8MP galinė bei 2MP priekinė kameros

Android 4.1.2 operacine sistema su TouchWiz

Na čia buvo visa šiuo metu žinoma informacija. „Samsung“ nepraneša nei kada pasirodys šis išmanusis telefonas, nei kuriose rinkose, nei kainos. Tad lieka laukti daugiau informacijos.

4 thoughts on “Samsung oficialiai pristatė „Galaxy S2 Plus“ išmanųjį su Jelly Bean OS

  1. Visiška nesamonė,pats turiu sgs2,spec tokie patys,versija ir taip atsinaujinusi iki 4.1.2,tik esu root’ines ir turiu 4.2.1 🙂

  2. Kai kas gausit legalu atnaujinima per kies praneskit bus aisku kada arteja ir pas mane 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.