[CES 2013] Samsung pristatė naują „Exynos 5 Octa” aštuonių branduolių procesorių

Rodos, jog CES 2013 parodoje reikalai pasisuko šiek tiek kitokia linkme. Tiek „Nvidia“ tiek „Qualcomm“ kompanijos pristatė atnaujintus 4 branduolių procesorius, o va kompanija „Samsung“ pristatė savo naują „Exynos 5 Octa“ procesorių, kuris turi dvigubai daugiau branduolių už konkurentus – netgi aštuonis. Naujasis „Samsung“ procesorius yra pagamintas pagal 28 nanomentrų architektūrą, kas reiškia, jog procesorius bus mažesnis bei naudos mažiau energijos. Pasak „Samsung“ šis procesorius naudos iki 70% mažiau energijos.

Galbūt kai kuriems kyla klausimas, ar mums išties reikia 8 branduolių procesoriaus? Atsakymas būtų toks, kad realiai šis procesorius yra pagamintas iš 4 „Cortex A7“ branduolių ir 4 „Cortex A15“ branduolių. „Cortex A15“ naudoja kur kas daugiau energijos, bei gali išgauti didesnę galią. Na o „Cortex A7“ naudoja mažiau energijos bei yra lėtesni. Jeigu kam neaišku, galima viską paaiškinti taip: Šis procesorius turi du skirtingus variklius. Vienas yra „Ferrari“ (Cortex A15, tad kai veikia šis, jautiesi tartum skristum greitkeliu. Na o antrasis yra hibridinio automobilio „Prius“ (Cortex A7) kuris nuvažiuoja daug toliau su tiek pat kuro. Taigi, mobilusis įrenginys su „Exynos 5 Octa“ niekada vienu metu negalės naudoti abiejų variklių, tad kai reikia mažiau galios bus naudojami keturi „A7“ branduoliai, na o žaidimas ir panašiai „A15“ branduoliai.

Na o kada būtent šie procesoriai pasirodys rinkoje, šiuo metu dar neaišku, bet žinant „Samsung“, tai neturėtų užtrukti ilgai.

 

Šaltinis: AndroidPolice3 komentarų

  1. airis parašė:

    sveiki norejau paklaust turiu galaxy s3 ir parsisiunciau mx pleyeri ir buvo kaskoks vaizdo leistuvas tai originalus kaip suprantu?ar abu tureti ar trinti viena?ir kas bus kai bus pilna ram atmintis?ir kaip daryti kad nebutu?

  2. Nedaedes parašė:

    Gali trinti bet jei neturi root teisiu tai to kur buvo iskarto idiegtas neistrinsi.o del ramu tai nueik i nustatymus spausk programos – vykdomos paslaugos ir isjunginek tos kurios yra yjungtos arba parsisiusk task killer ir vienu mygtuku visos issijungs.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas