Nutekėjo spalvoti „HTC” telefonai su 8 – branduolių procesoriumi

Praėjusių metų „HTC” telefonai buvo labai elegantiški bei prabangūs su populiariąja „One” serija, o labiau prieinama „Desire” serija buvo labiau santūri, nors vistiek išlaikė savo didesnio brolio bruožus kaip „BoomSound” ar „BlinkFeed”, tačiau panašu, kad tai dar sykį pasikeis. Pagal naujausių šaltinių nuotraukas matyti, kad šių metų „Desire” telefonų linija bus daug labiau išraiškinga su spalvota bei blizgia telefono nugarėle. Nors tai estetiškai atrodo daug gražiau negu juoda arba balta matinės tekstūros plastmasė, tačiau panašu, kad tai gali gan stipriai rinkti pirštų antspaudus bei kitus nešvarumus.

Anot „ePrice”  šis telefonas turės 8 branduolių Octa-Core procesorių pagamintą „MediaTek”, verta paminėti, kad tai būtų pirmas „HTC” modelis kuris turėtų Octa-Core procesorių. Kuris veiks kartu su 1.5 GB Ram darbinės atminties, 8 MP galine kamera su LED blykste, o programinė įranga bus Android 4.3 Jellybean kartu su Sense 5.5 UI. Manoma, kad tai kainuos ne daugiau nei 330 dolerių Kinijoje.

Panašu, kad „HTC” kompanija bando neatsilikti nuo madų, nes kitos jau gan populiarios Kiniečių gamintojų įmonės kaip Xiaomi ar ZTE jau kurį laiką pardavinėja spalvotus telefonus. Panašu, kad tolimuosiuose rytuose ryškus, bei spalvoti telefonai yra labai populiarūs, nes netgi didydis „Apple” neperseniausiai išleido spalvotajį iPhone 5C.

desire2 desire3

desire4 desire5

 1 komentaras

  1. Augis parašė:

    Galingi telefonai vaikučiams.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas