Doss belaidžio bluetooth garsiakalbio apžvalga

Prieš tris mėnesius mes apžvelgėme Android robotuką – belaidį garsiakalbį. Na, o šiandien mes apžvelgsime ne tiek daug išsiskiriantį belaidį garsiakalbį už prieinamą kainą, kurį galėtų naudoti net ir Android neprijaučiantys vartotojai.

Nors šis garsiakalbis yra kvadratinės formos, bet jis turi suapvalintus kampus, dėl to šį garsiakalbį rankoje laikyti yra daug patogiau, nes niekur nesiremia, bei nespaudžia delno.

Garsiakalbis yra pagamintas iš plastiko ir metalo. Garsiakalbio viršuje yra labai tvirtos metalinės grotelės, net stipriai spaudžiant niekas nesilanksto bei negirgžda. O ties grotelių viduriu yra įtaisytas mažas metalinis apskritimas, kuris gražiai atspindi šviesą. Garsiakalbio vidurinė dalis yra pagaminta iš blizgios ir gan slidžios plastmasės. Laimei to ji praktiškai nepritraukia jokių pirštų antspaudų, dėl to šis garsiakalbis atrodo visada kaip naujas. Apatinė dalis yra taip pat pagaminta iš plastmasės, kurios išgraviruotos linijos suteikia daugiau tvirtumo laikant garsiakalbį rankoje. Garsiakalbio apačioje matome guminę juostelę aplinkui korpusą, kuri praverčia laikant šį garsiakalbį ant stalo ar kitokio paviršiaus, bei du mygtukus, prie kurių prieisime netrukus.

DSCF4341DSCF4297

Funkcijos

Šio belaidžio garsiakalbio prijungimas prie kito belaidžio įrenginio yra labai paprastas, tereikia tik jungiklį, kurį rasite garsiakalbio apačioje pastumti link „ON” užrašo ir po maždaug trijų sekundžių išgirsite malonų garsą, kuris jus praneš, kad bluetooth sistema yra įjungta ir jau galite prijungti kitą įrenginį. Mobiliajame įrenginyje arba Planšetiniame kompiuteryje įgalinkite bluetooth ir turėtų jūsų jau laukti pavadinimu – „NEW ASAT”, jeigu prašys kodo, įveskite keturis nulius. Belieka tik paleisti muziką ir ja mėgautis.

DSCF4323

Tačiau šis garsiakalbis gali groti ne tik tais belaidžiu bluetooth ryšiu. Garsiakalbio šone yra įtaisytos dar net dvi papildomos jungtys per kurias galima groti savo mėgstamą muziką. Vienoje pusėje yra „TF/AUX” jungtis į kurią galima įjungti 3.5 mm audio jungtį ir ją susieti su mobiliu įrengiu, tačiau prieš paleidžiant muziką reikia paspausti mygtuką „MODE” telefono apačioje ir kaip pranešimas užsidegs raudona lemputė, vietoje mėlynos kai būna įgalinta Bluetooth. Taip pat garsiakalbio galinėje dalyje šalia Micro USB jungties yra TF Card jungties lizdas, ištikrūjų tai viso labo tėra tiktais kitas pavadinimas Micro SD kortelei, dėl to įdėję kortelę į vidų garsiakalbis automatiškai gros muziką kuri yra sutalpinta kortelėje.

DSCF4314DSCF4319

Verta paminėti, kad grojant muziką per šiuos pastaruosius du variantus galima šiek tiek prailginti garsiakalbio veikimo trukmę, kadangi sunaudojama mažiau baterijos energijos,  negu per palyginus jau seną Bluetooth 2.1 versiją kuri gali būti šiek tiek neefektyvi taupant bateriją.

Kas mėgsta klausyti muziką darbe, jiems patiks šis garsiakalbis kadangi jis turi įmontuotą laisvų rankų įrangą su mikrofonu, o atsiliepimas atliekamas tik vieno mygtuko paspaudimu. Deja apie skambinimo kokybę negaliu papasakoti, nes nebuvo progos išbandyti.

Valdymas galimas trimis įmontuotais mygtukais „Atgal”, „Paleisti/Sustabdyti/Atsiliepti” bei „Pirmyn”. Mygtukai nėra labai lengvai paspaudžiami, dėl to sumažėja tikimybė atsitiktinai paspausti kažkurį mygtuką, bei jie turi labai gerą paspaudimo jausmą. Na ir žinoma galima jį taip pat valdyti ir kitu prijungtu prietaisu.

DSCF4347

Garso kokybė

Deja aš nesu audiofilas, bet taip pat nenaudoju ir pigių ausinių kaip „Acme” (apsaugok Dieve) tai išsamios apžvalgos apie garso kokybę nepateiksiu, bet grojama muzika yra pakankamai švari. Taip pat nepastebiu didelio Bass’o trūkumo, kaip ir jo per didelio kiekio.

Mobiliąja Sound Meter aplikaciją  nustačiau, kad esant didžiausiam garsumui muzika groja 90 decibelų garsumu.  Tokio garsumo turėtų pilnai užtekti kelių žmonių vakarėliui, o visa tai gaunama iš garsiakalbio kuris telpa delne.

Kitos mintys

 Baterijos tarnavimo laikas yra gan geras, ypač turint galvoje kokio dydžio šis garsiakalbis. Vidutiniškai išlaiko apie 4 valandas ištiso grojimo bluetooth rėžimu, vidutiniu – dideliu garsumu.

Labai gera surinkimo kokybė, absolučiai niekas negirgžda ar lankstosi. Net po dviejų mėnesių naudojimo.

Veikimo nuotolis yra apie 6 metrai, nuo tolesnio atstumo pradeda garsas trikdžioti.

Labai prieinama kaina. Šiuo metu tai pardavinėjama už 83 Lt su siuntimu į Lietuvą. Galite nusipirkti iš keturių siūlomų spalvų.

dossDSCF4326

Išvados

Jeigu jūs retkarčiais mėgstate  paklausyti muzikos, tačiau nenorite išleisti per daug pinigų brangiam muzikos centrui, šis kompaktiškas – delne telpantis belaidis garsiakalbis būtų puikus pirkinys. Jis suteikia gerą garso kokybę, baterijos tarnavimo laiką, puikią surinkimo kokybę bei elegantišką išvaizdą už labai prieinamą kainą!

Techninės specifikacijos

Doss 1661

Bluetooth 2.1 + EDR

Micro SD kortelės palaikymas

500 mAh neišimama baterija

9.5 cm aukštis

8.5 cm plotis3 komentarų

  1. Darius parašė:

    Čia 83 pinigai su pristatymu?

  2. Darius parašė:

    Užsisakyčiau – bet nemoku blemba. 😀 Duočiau 90 pinigų jei kas parduotu Jonavoje ar Kėdainiuose. 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas