Android robotukas: garso kolonėlė bei laisvų rankų įranga

Tęsiant praeitą savaitę pradėtą temą apie android aksesuarus, šiandien trumpai apžvelgsime „android robot speaker„, kuris yra garsiakalbis bei laisvų rankų įrenginys. Šis robotukas yra šiek tiek didesnis už „Andru Charger” apie kurį jau rašėme kiek anksčiau.

Pradėkime nuo dizaino:

Android garso kolonele

Turbūt visiems žodis android asocijuojasi su žaliu robotuku, toks būtent ir yra šis robotukas, žalias, kad atspindėtu tikrąjį android veidą.  Šio android robotuko dydis yra 55x80x95 milimetrai, tad jis yra gan mažas, bet tikrai mielas bei galintis papuošti kambarį ar darbo stalą.

Funkcijos:

Pagrindinė šio Android robotuko funkcija yra kaip garso kolonėlės, kurią galima prijungti prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kokio tiko įrenginio dviem būdais, pirmasis tai belaidžiu bluetooth ryšiu, o antrasis tai laidu. Kadangi šiuo metu yra 21 amžius, tai dauguma įrenginių palaiko bluetooth belaidy ryšį, tad męs net nebandžiau pajungti laidu, o jungiau prie savo telefono bei planšetinio kompiuterio belaidžiu ryšiu.

Norint sujungti robotuką su kokiu įrenginiu belaidžiu ryšiu, reikia įjungti robotuką, ir tuo tarpu su telefonu ar planšetiniu kompiuteriu tiesiog nuskenuoti prieinamus bluetooth įrenginius ir jungtis prie „SH-A8”, kuris ir yra mūsų naujas žaisliukas. Prisijungus, galima pradėti klausytis muzikos, o valdyti garsą, galima tiesiog sukinėjant robotuko galvą į vieną ar kitą pusę.

Kadangi robotukas turi ir laisvų rankų įrangą, jeigu sulaukiate skambučio kol telefonas bei robotukas yra sujungti, tereikia spustelėti robotuko galvą, ir galite kalbėtis per laisvų rankų įrangą.

Kai įrenginiai yra sujungti, robotuko akys ir burna žybsi mėlyna spalva, kaip žemiau pateiktoje nuotraukoje.

Android garsiakalbis

„Android robot speaker” turi pakraunamą 600 mAh ličio jonų bateriją, kurios pakanka 6 valandoms sujungus bluetooth ryšiu, arba 9 valandom sujungus laidu. Pakrauti bateriją galima tiesiog prijungus robotuką prie kompiuterio arba įkroviklio.

Kad geriau įsivaizduotumėte, kaip atrodo šis įrenginys, žemiau pateikiame nuotrauką su kitais turimais android aksesuarais.

Android aksesuarai

 

Pabaigai:

Išties mielas bei žavingas aksesuaras, galintis gerai groti muziką, pasitarnauti kaip laisvų rankų įranga, bei papuošti kambarį ar darbo stalą. Ilgai tarnaujanti baterija tikrai nenuvilia, o garso kokybė išties nebloga.

Šiuo metu šį android robotuką garso kolonėlę galima įsigyti ir Lietuvoje, šioje internetinėje parduotuvėje.1 komentaras

  1. […] tris mėnesius mes apžvelgėme Android robotuką – belaidį garsiakalbį. Na, o šiandien mes apžvelgsime ne tiek daug išsiskiriantį […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas