Lietuviška mobilioji piniginė – su unikaliomis inovacijomis

Išmaniųjų telefonų savininkai jau gali naudotis analogų Lietuvoje neturinčia mobiliąja pinigine Paysera. Ją sukūrė pirmoji Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga „EVP International“ su profesionalia „Lemon Labs“ mobilių produktų kūrimo komanda.

„Mobilieji mokėjimai jau yra mūsų kasdienybė. Mes dar labiau plečiame tokių mokėjimų galimybes, nes manome, kad ateityje odinių ar kitokių įprastų piniginių su grynaisiais nebeliks – pakaks išmaniojo įrenginio. Juk taip galima atsiskaityti greičiau, saugiau ir patogiau nei grynaisiais“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

Nemokama programa Paysera kol kas skirta mobiliesiems įrenginiams su „Android“ ir iOS operacinėmis sistemomis. Ji susieta ne su mobiliojo ryšio operatoriais, o su mokėjimų platforma Mokėjimai.lt, tarptautinėje rinkoje žinoma prekiniu ženklu Paysera. Šia programa galima siųsti ir gauti pinigus į savo Mokėjimai.lt sąskaitą, mokėti fiziniuose pardavimo taškuose, pasipildyti sąskaitą, pasitikrinti balansą.

Paysera1

Unikali Paysera programos funkcija – galimybė mokėti netoliese esantiems žmonėms, net nežinant jų telefono numerio ar elektroninio pašto adreso.

Kita unikali funkcija – apsaugoti pervedimą vienkartiniu slaptažodžiu. Šiuo būdu gavėjas galės priimti pinigus, tik žinodamas siuntėjo sugalvotą pervedimo slaptažodį ir jį įvedęs. O siuntėjęs slaptažodį galės pasakyti gavėjui, kai sandoris, dėl kurio vyksta pervedimas, bus įvykęs.

Programoje įdiegta galimybė mokėti mobiliuoju įrenginiu fizinėse prekybos vietose unikaliai generuojamu QR ir brūkšniniu kodu.

„Toks atsiskaitymo būdas yra naudingas ir pirkėjui, ir pardavėjui. Pirkėjui nereikia nešiotis papildomų mokėjimo priemonių, tokių, kaip kortelės, ir gaišti laiko, pavyzdžiui, restorane laukiant padavėjo. Savo ruožtu pardavėjas išvengia nemažų mokėjimo kortelių aptarnavimo mokesčių“, – teigia K.Noreika.

Paysera2

Atsiskaitymo fiziniuose prekybos taškuose tiesiai iš Mokėjimai.lt sąskaitos „EVP International“ šiuo metu teikia drauge su „WoraPay“ sistema.

Netrukus pagal panašią pačią technologiją, turint mobilųjį telefoną, bus galima ir išgryninti pinigus iš Mokėjimai.lt sąskaitos. Artimiausias vietas, kuriose galima tai padaryti, taip pat parodys Paysera programa.

Mokėjimai.lt šiuo metu turi daugiau nei 90 tūkstančių naudotojų. Ši universali mokėjimų platforma leidžia pigiau nei per bankus pervesti pinigus Lietuvoje ir į užsienį, nemokamai atsiskaityti su VMI, SoDra ir šimtais komunalinių paslaugų teikėjų. Pardavėjams yra skirtos specialios įmokų surinkimo paslaugos – nuo elektroninių parduotuvių įskiepių iki individualių sprendimų fizinėse vietose.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Parengta pagal EVP INTERNATIONAL pranešimą spaudai.1 komentaras

  1. Gediminas parašė:

    Sveiki, noriu paklausti kas nutiko su mobiliaja programėle Paysera?
    Nebeliko vienos funkcijos už atsiskaitymus sugeneruojančio kodo.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas