Panašu, kad mobiliųjų telefonų gamintojai stengiasi vis labiau išsiskirti iš kitų, bei sukurti kažką naujo bei nematyto. Galbūt net pakartoti Galaxy Note serijos sėkmę. Na, o LG bando tai pasiekti su pirmu pasaulyje tikrai lenkto ekrano telefonu. Nors praeityje yra buvę keletas lenktų telefonų kaip Galaxy Nexus, tačiau tai buvo viso labo lenkti korpusai, o ne vidiniai komponentai. Taigi ar šis telefonas vertas jūsų dėmesio?
Paėmus jį į rankas, pirmas dalykas kurį iškart visi pastebi – jo dydis. Ekrano įstrižainė yra visi pilni 6 coliai, vos tik vieno colio iki planšečių teritorijos. Prieš pradėdamas naudoti šį telefoną, buvau šiek tiek sunerimęs dėl jo dydžio, ar nebus sunku valdyti viena ranka, ar išviso jis tilps į kelnių kišenes, bei galiausiai ar pats išlinkimas duos ką nors naudingo ar tai bus eilinis pardavimo triukas.
Neapsigaukite, tai tikrai nėra mažas telefonas, tačiau man asmeniškai, kaip nebūtų keista, jis nepersunkiausiai telpa į kišenes, nors jeigu būtų šiek tiek didesnis tuomet atsirastų problemų. O dėl lenktos kišenėje nejaučiau jokių nepatogumų. Tačiau LG G Flex turi labai mažus kraštus kurie padeda sumažinti telefono dydį, ir tiesą sakant net per daug mažus šoninius, nes jį naudojant gan dažnai su laikiamaisiais pirštais paliesdavau ekrano dalį, o tai šiek tiek sukeldavo nepatogumų, nors jie ir atrodo patraukliai.
Nekalbant apie patį telefono išlenkimą, yra dar viena išskirianti šio telefono dalis – fiziniai telefono mygtukai įrenginio nugarinėje dalyje, kas jau tapo standartinė LG G serijos telefonų dalimi. O tai labai teigiamai prisideda prie telefono valdymo su viena ranka, kadangi norint pasiekti kokį nors fizinį mygtuką, nereikia nepatogiai keisti rankų padėties, nes visi mygtukai būna prie pat pirštų ir tai jaučiasi labai natūraliai.
Telefono ekranas aprūpintas 1280 x 720 rezoliucija, arba tiesiog 720p. Tai gali pasirodyti kaip labai mažai, kai didžioji dauguma 5 colių ekranų telefonai aprūpinti 1080p, o šis turi dar didesnį ekraną, tačiau mažesnė rezoliucija. Tačiau tai parodo, kad tiesiog kartais mes galim būti per daug išlepinti, nes šis ekranas yra visiškai tinkamas vartojimui. Taip, jeigu labai norėsit, pikselius bus galima įžiūrėti, tačiau jie bus tokie nepastebimi, kad didžioji dalis į tai nekreips dėmesio ir tiesiog mėgausis dideliu bei labai kokybišku ekranu. Bei anot LG lenktasis ekranas turėtų padėti pajausti 3D vaizdinį efektą.
Telefonas turi vieną iš naujausių operacinių sistemų versijų, dirba su Android 4.4.2 KitKat. Bei kaip jau yra tapę įprasta, ant viršaus turi savo UI. Jeigu yra tekę naudoti LG G Pro, LG G2/Mini, tai tuomet čia jausitės kaip namie, kadangi viskas kuo skiriasi, tai skirtingi atrakinimo, darbalaukio efektai bei kelios darbalaukių temos.
Įrenginys įtaisytas su Snapdragon 800 procesoriumi, bei Adreno 330 GPU grafiniu kompiuteriu, tad sulaukti žaidimų kurie tinkamai neveiks šiame įrenginyje, dar reikėtų palaukti mažiausiai metus. Greitam internetui yra palaikymas abiems Wi-Fi dažniams, 2.4 tiek 5.0 Ghz. Na, o jeigu šalimais nėra Wi-Fi tinklo, tuomet pagelbės 4G LTE mobilus internetas. O kad visa tai veiktų, įtaisyta masiška 3500 mAh baterija, o baterijos laikas buvo tiesiog puikus, intensyviai naršant, žiūrint vaizdo klipus nesunkiai atlaikydavo visą dieną, o jeigu naudotumėt ištisai visą dieną, tai ko gero užtektų tik vieno papildomo įkrovimo.
Taip pat LG su šiuo prietaisu pristatė dar vieną naują, niekur nematyta savybę – savaimę gyjantį korpusą. Anot LG, esant tinkamai temperatūrai, telefono korpusas pašalins smulkius įbrėžimus per trumpą laiko tarpą. Ar tai veikia neteko pabandyti, bet aišku tiek, kad didesnių įbrėžimų tikrai nepanaikina, tačiau tik tais daug smulkesnius. Tačiau turėdamas telefoną pastebėjau vieną įdomų dalyką, ši technologija yra viso labo plėvelė kuri yra uždėta ant galinio korpuso, kadangi kraštuose aiškiai matosi jos ribos.
Paskutinės mintys. Niekados nemaniau, kad didelis telefonas gali būti toks malonus naudoti, taip, galbūt kai kuriems žmonėms jis sukels nepatogumų, bet jis kartu tave ir apdovanoja, naudojimo malonumu. Atgal prie klausimo ar telefono išlenkimas yra pardavimo triukas ar ne? Aš asmeniškai nepjaučiau didelio skirtumo, nors galbūt jį pajaustum sulyginus du to pačio dydžio įrenginius, tik jeigu antras nebūtų lenktas. Na, o aš tą išlenkimą tikriausiai labiau vaizdavau savo pažįstamiems ar draugams. Na, o kol kas šį prietaisą galima pavadinti tik tais eksperimentiniu ir įrodymu, kad tai įmanoma, o kol išlenkimai neateis į ir labiau prieinamus prietaisus, kainos atžvilgiu, galime ir toliau naudoti įprastus kvadratinius ar stačiakampius išmaniuosius ir ne tik.