Xiaomi Mi – 3 bus prieinamas su Snapdragon 800 arba Tegra 4

Įprastai kinų mobilių įrenginių gamintojai taikosi į žemos, o kartais išdrįsta ir į vidutinės klasės segmentą, tačiau esti keletas išimčių. Meizu ir Xiaomi. Pastarasis kinų mobiliųjų telefonų gamintojas savo asortimente turi tik aukštos klasės įrenginius. Naujasis Xiaomi flagmanas (Mi – 3) grasina sudaryti konkurenciją jau kiek senstelėjusiems Samsung Galaxy S4 ir HTC One.

Tiesa, Mi – 3 galės pasigirti dvejomis versijomis. Versiją su Qualcomm Snapdragon 800 lustu platins China mobile, o su Nvidia Tegra 4 China Unicom. Abu lustai demonstruoja panašią spartą ir šiuo metu yra greičiausi, tačiau netrukus debiutuosiantis Exynos 5420 gali įnešti sumaišties, nes ketina  įsiterpti arba net aplenkti pastaruosius. Kiti Mi – 3 parametrai  primena Galaxy S4: 5 colių Full HD IPS matrica, 13MPix galinė kamera su LED blykste, Android 4.2.1 OS versija, 2GB RAM atminties, 3050 mAh baterija, NFC… Telefono kaina priklausys nuo pastovios atminties kiekio. 16GB versija kainuos apie $327, o 64GB – $408.
Xiaomi MI – 3 turėtų pasirodyti spalio mėnesį Kinijoje, o kiek vėliau Honkonge ir Taivane. Kolkas neaišku ar jis  pasieks ir  kitas rinkas.

Šaltiniai: 11 komentaras

  1. […] bando neatsilikti nuo madų, nes kitos jau gan populiarios Kiniečių gamintojų įmonės kaip Xiaomi ar ZTE jau kurį laiką pardavinėja spalvotus telefonus. Panašu, kad tolimuosiuose rytuose […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas