Lietuviška laiko apskaitos programėlė „Mobile Worker“ žengia į užsienio rinkas

„Mobile Worker“ – tai prieš pusmetį startavusi Lietuvoje sukurta programėlė, kuri apskaito darbo laiką, kaupia dokumentus bei vykdomų projektų informaciją, saugo užduotis ir atliktų darbų aprašymus.  Programėlė skirta darbuotojams, kuriems svarbu sekti darbo laiko trukmę ir turėti aktualią informaciją vienoje vietoje.

Pažintį su programėle geriausia pradėti ją įdiegiant telefone. Nemokamą „Mobile Worker“ versiją galite parsisiųsti Google Play:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Norint pradėti dirbti su „Mobile Worker“ pirmiausia reikia sukurti projektą.  Užpildžius informaciją apie projektą iškart patenkama į pagrindinį langą, kuriame vartotojas gali atlikti pačius svarbiausius veiksmus, t.y. užfiksuoti darbo laiką bei pertraukas, užpildyti informaciją apie atliktus darbus, pamatyti statistiką apie darbo laiką bei uždirbtus pinigus, kurti naujus projektus.

„Mobile Worker“ programėlė pritaikyta skirtingus poreikius turintiems vartotojams. Jeigu jums paprasčiausia užtenka registruoti savo išdirbtas valandas – jums pakaks ir pirmo aplikacijos lango. Tačiau, jei vienu metu dirbate su keliais projektais, skirtingomis užduotimis,  valdote įvairius dokumentus, nuotraukas – darbas aplikacijoje vyks keturiuose languose. Man svarbiausia, kad kiekvienas mūsų aplikacijos vartotojas turėtų visas jam reikalingas funkcionalijas.“ – produktą pristatė vienas iš idėjos autorių Jan Indvær iš Norvegijos.

„Rugpūtį pristatytas naujo dizaino pagrindinis langas“

Mobile-Worker-app

Darbui su „Mobile Worker“ nereikalingas pastovus internetinis ryšys. Visa informacija apie darbus bei dokumentus išsaugoma, o atsiradus ryšiui duomenys sinchronizuojami su „Google Drive“ arba „Dropbox“ pagalba pagal vartotojo pasirinkimą. Informacija apie darbų trukmę bei jų aprašymai pateikiami .xls formatu.

„Mobile Worker“ programėlė prienama net 10 kalbų ir šis skaičius netrukus turėtų išaugti. Taip pat numatyta galimybė kiekvienam vartotojui prisidėti savo valiutą skaičiuojant uždirbtus pinigus, pasirinkti ką norima matyti pradiniame lange – statistiką ar užduočių sąrašą, nusistatyti įspėjamuosius signalus.

„Mes kuriame funkcionalų ir kiekvienam vartotojui pagal poreikius pritaikomą darbo įrankį, tačiau tuo metu turime išlaikyti nesudėtingą ir intuityvų programėlės valdymą bei patrauklų dizainą.  Tai yra didelis iššūkis. Sulaukiame vartotojų iš skirtingų pasaulio vietų pageidavimų ir idėjų, kaip tobulinti mūsų programėlę – todėl dažnai sukame galvas, kaip kuo greičiau patenktini varototojų poreikius ir sukurti didesnę pridėtinę vertę“ –  apie aplikacija pasakojo „Mobile Worker“ vadovė Ramunė Augutė.

„Šiuo metu kuriama administravimo programinė įranga.“

Mobile-Worker-back_office

„Mobile Worker“  palaiko Android 2.3 ir naujesnes versijas. Šiuo metu „Mobile Worker“ programėlė artėja prie 5000 parsisuntimų ribos „Google Play“ parduotuvėje.  Šiauliuose kuriamą aplikaciją naudoja vartotojai iš viso pasaulio, pradedant kaimyninėmis šalimis Lenkija bei Rusija, baigiant Japonija ir Taivanu.

Pristatomoji programos vaizdo medžiaga:Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas