„Samsung” pažadėjo Android 4.3 atnaujinimus „Galaxy S3”, „Galaxy S4” bei „Galaxy Note 2” jau kitą mėnesį

Geros naujienos kai kurių „Samsung” gaminių savininkams, kadangi kompanija pažadėjo Android 4.3 Jelly Bean atnaujinimą net trims įrenginiams – „Galaxy S3, Galaxy S4 bei Galaxy Note2”.

Tokiam skubiam atnaujinimui turėjo įtakos ne kas kitas, o prieš kelias dienas pristatytas „Galaxy Gear” išmanusis laikrodis, kadangi kad vartotojai galėtų sujungti laikrodi su senesniais išmaniųjų įrenginių modeliais reikalingas Bluetooth 4.0 LE palaikymas, o jis yra tik Android 4.3 operacinės sistemos versijoje.

Deja, bet kompanija „Samsung” šiuo metu neatskleidžia jokių savo planų apie kitų šiek tiek senesnių įrenginių atnaujinimą į Android 4.3 Jelly Bean. Kita vertus, gal jiems nėra kur skubėti, kadangi kompanija „Google” jau pranešė apie naują Android 4.4 versiją pavadinimu „KitKat„, tad galbūt iškarto atnaujins kitus įrenginius į šią versiją? Laikas parodys kada vartotojai gaus atnaujinimus.

Šaltinis: 14 komentarų

  1. kiTukampu parašė:

    Geros naujienos. Tik klausimas kiek funkciju pereis is note 3 i note 2.

  2. samsung parašė:

    viskas aisku kada, jai daba paskelbe kad bus atnaujinimas tai bus kaip ir su visais kitais gausim kitu metu balandzio menesi 😀

  3. Sauliuxs parašė:

    Kai kuriose salyse atnaujinimai pareina greiciau. As savo samsung galaxy s2plius I 4.2.2 VERSIJA oficialiai atsinaujinau tik su vokietijos rinkai skirtu taip pat oficialiu ROM. Reik manyt kad GAL BUT gausiu ir 4.3 versija 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas