Nauja android operacinės sistemos versija bus 4.4 „KitKat” (Ne 5.0 Key Lime Pie)

Internete pasirodė gan nelauktos naujienos apie naują android operacinės sistemos versiją, kurios pavadinimas yra gan keistas – „KitKat”. Jeigu kyla klausimas ar tai tas pats šokoladas, kurį galite įsigyti, tai atsakimas yra taip, „Google” naują android versiją pavadino būtent šiuo vardu, kuris yra saldus, kaip ir visos android versijos. Jeigu kam įdomu, tai nei „Google” nei „KitKat” nepardavė savo vardų, dėl pavadinimo abi kompanijos susitarė be pelno.

Android 4.4 KitKat

 

Visa ši informacija pasirodė iškarto, kai „Android” galva „Sundar Pichai” grįžo iš darbo kelionės ir pamatęs naują android statulą prie Google ofiso paskelbė šią informaciją savo Twitter paskyroje.

Google bei Android dažniausiai su nauja Android versija pristato ir naują įrenginį, tad galbūt su nauja android versija yra kažkas bendro ir dėl „Nexus 4” nuolaidos, kuri yra išties nemaža – net 100 dolerių. Galbūt kompanija Google nori išparduodi esamus Nexus 4 išmaniuosius telefonus prieš pristatydami kažką naujo?

Grįžtant prie naujos „android KitKat” versijos, šiuo metu nėra žinoma nei pasirodymo data, nei kitos naujienos, bet tikėtina, jog visa informacija pasirodys gan greitai, tad sekite mus dėl tikslesnių naujienų.

Oficiali android svetainė su šiek tiek istorijos: Android9 komentarų

 1. Adomas parašė:

  Skanūs KitKat šokaladukai, tai ir versija turėtų skaniai sueit 😉

 2. ignas parašė:

  Nemanau kad bus gera, bus daug reklamos pamatysi.

 3. Matas parašė:

  Manau kad KitKat anedroido versija nebus daug kuom nustebinanti bus daug reklamos kaip minejo Ignas . Zinoma atsiras daug naujoviu taciau sito pasekoje nemanau kad zmones puls persirasineti savo 4.1.2 ar 4.2.1 i KitKat . Taciau cia tik mano nuomone 🙂

 4. nerijus parašė:

  Jau pasirode.

 5. […] tik Google anonsavo naująją Android OS versiją (KitKat) – kilo sąmyšis. Visi nori sužinoti ar jų telefonas (ar planšetas) gaus šį […]

 6. Mukas parašė:

  O prie ko čia Google? Androidas gi tiktai OS’as ir niekas daugiau, o softą kokį norėsiu tokį susikalsiu, ta prasme, kokį geležis patemps. Ar aš čia kažko nesuprantu?

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Google prie to, jog ji ir kuria android operacinę sistemą.

   • Mukas parašė:

    Aišku, dabar žinosiu. Bet vistiek neaišku, ar kada nors bus atnaujinimas Samsung Galaxy Note 8.0 iš 4.1.2 į ką nors naujesnio, nes dabar daug ko pasigendu po perėjimo nuo normalaus lapto ant šio mažylio.

 7. andeius parašė:

  Jau pries pora savaiciu gavau atnaujinima ant s4,nedideli pokyciai

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas