Acer Iconia A3 biudžetinis planšetas su 10 colių ekranu.

Paprastai Iconia serijos planšetai sėkmingai pasiekia ir Lietuvą. Iconia A3 neturėtų tapti išimtimi ir greitu metu turėtume išvysti ją parduotuvių lentynose. Kadangi šis biudžetinis planšetas nelabai turi kuo nustebinti, Acer sugalvojo kiek patobulinti akselerometrą ir dabar vaizdas ekrane pasisuks sukant įrenginį horizontalioje padėtyje (padėtą ant stalo), kai įprastai reikia pasukti ir kiek kilstelti, o šią „technologiją” kompanija pavadino – IntelliSpin

Aišku, tokie pigūs triukai (IntelliSpin) daugumos neturėtų sudominti, bet žiūrint į šį planšetą realiu žvilgsniu, jis atrodo gan patraukliai. Pigiausia Iconia A3 versija su Wifi kainuos vos 250 eurų.
Žinoma, jog planšetas turės 1280 x 800 matricą, tačiau ar ji bus TN ar IPS tipo – neskelbiama. Miglotai aprašomas ir lustas, pateikiamas tik procesoriaus dažnis (1.2GHz) ir branduolių skaičius (4), tikėtina, jog tai galėtų būti Mediatek MT8125. Įrenginio gale įmontuota 5MPix kamera, kai priekyje rasime apšvietimo daviklį ir kamerą pokalbiams. Priklausomai nuo komplektacijos Iconia A3 turės 16GB arba 32GB pastovios atminties, o operatyvios atminties kiekis vis dar lieka nežinomas, tačiau tikrai neturėtų būti mažesnis nei 1GB.
Wifi versija turėtų debiutuoti spalį, o 3G mėnesiu vėliau ir kainuoti 50 eurų daugiau.

 

iconia A3

iconia A3

iconia A3 3

Šaltiniai: 1Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas