„Samsung Galaxy Gear” išmanusis laikrodis oficialiai pristatytas

Taigi, prasidėjo „IFA 2013″konferencija, ir kaip buvo tikėtasi, kompanija „Samsung” savo „Unpacked” renginyje oficialiai pristatė gandais apipintą „Galaxy Gear” išmanųjį laikrodį. Pradėkime gal nuo techninės laikrodžio pusės. „Samsung Galaxy Gear” turės 1.63 colių įstrižainės AMOLED ekraną, kurio rezoliucija bus 320 x 320 pikselių. Laikrodis turės 800MHz procesorių, 512 megabaitų darbinės atminties, bei 4 GB vidinės atminties.

Laikrodis susijungs su „Samsung” įrenginiais (Ir šiuo metu tik su Samsung) per „Bluetooth” belaidį ryšį bei NFC ir tam tikra programa. Tikriausiai pagrindinė išmaniojo laikrodžio paskirtis bus perduoti į išmanųjį telefoną ateinančius perspėjimus, bei kaip „laisvų rankų įranga” skambučiams atlikti.

„Galaxy Gear” laikrodis bus prieinamas šešių skirtingų spalvų, kurios pateiktos kiek žemiau esančioje nuotraukoje.

Galaxy-Gear-008-Set1-Side_Six

 

Išmaniajame laikrodyje bus nemažai kompanijos „Samsung” sukurtų programų, taipogi „Samsung” leis programuotojams kurti savo programas, bet jos nebus prieinamos „Google Play” parduotuvėje.

Naujienų apie kainą bei pasirodymo datą šiuo metu nėra, tad sekite naujienas.1 komentaras

  1. […] renginyje pristatė net kelis naujus įrenginius, tarp kurių jau vakar aprašytas “Galaxy Gear” išmanusis laikrodis, bei dar didesniu tapęs “Galaxy Note 3″, kuris bus naujas flagmanas šių dičkių […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas