Lenovo Vibe X – tiesiog simpatiškas

Berlyne vykstanti IFA 2013 paroda stebina mobilių įrenginių gausa su taivaniečių Mediatek lustais. Būtent šios kompanijos lustą naudos ir Vibe X, kuris netaps sparčiausiu kompanijos telefonu, tačiau turėtų užimti tą optimalaus telefono rinką, kuri siūlo daugiausiai už kiekvieną išleistą piniginį vienetą. Ir tai dar nėra viskas, Lenovo mano, jog vienas didžiausių Vibe X privalumų – ypač patrauklus dizainas.

Telefonas bus aprūpintas 5 colių Full HD matrica, o sensorinis ekranas ilgai nesibraižys, nes jį saugos Gorilla Glass 3. Vibe X svers vos 120 g, o jo storis sieks tik 6.9 mm. Jis turėtų tapti vienu lengviausiu ir ploniausiu telefonu su 5 colių ekranu, tačiau grožis reikalauja aukų. Nerimą kelia baterijos talpa, kuri, atsižvelgiant į minėtus parametrus, turėtų būti sąlyginai nedidelė. Lenovo naujienoje suksis Mediatek MT6589T lustas, kurį sudaro keturi Cortex A7 branduoliai veikiantys 1.5Ghz dažniu, vieno branduolio Imagination PowerVR SGX544 grafikos posistemis veikiantis 350 MHz dažniu, 3G, Bluetooth 4.0 ir kita šiandienai būdinga periferija. Ant telefono nugarėlės rasime 13MPix kamerą su autofokusu ir LED blykste, o priekyje 5MPix plataus kampo kamerą vaizdo pokalbiams. Visi Vibe X  turės 2GB darbinės atminties, o bazinė jo versija 16GB pastovios.
Spalį Kinijoje debiutuosiantis telefonas bus valdomas Android 4.2 OS, o kiek vėliau numatomas atnaujinimas į 4.3. Kolkas  Lenovo neatviravo apie numatomą Vibe X kainą ir debiutą tarptautinėje arenoje.

Šaltiniai: 1, 2Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas