LG Optimus 3D Max, pirmasis pasaulyje išmanusis su 3D video redagavimu

LG Optimus 3D Max išmanusis, tai Optimus 3D pasiekėjas, kuris bus truputėlį plonesnis, 9.6 milimetrų storio. Šis išmanusis pasižymi vienu bruožu, kurio dar neturi nei vienas išmanusis telefonas, tai, kad su šiuo LG Optimus 3D Max išmaniuoju bus galima redaguoti tiek 3D nuotraukas, tiek ir 3D vaizdo medžiagą, ir tai bus galima daryti tiesiai ant 4.3 colių istrižainės 3D ekrano, kuriam nereikalingi specialūs 3D akiniai.

Na o kalbant apie techninę išmaniojo telefono pusę, tai LG Optimus 3D Max turės 1.2GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių, 8GB vidinės atminties, dvigubą 5 megapikselių 3D kamerą išmaniojo gale, 1GB darbinės atminties (RAM), na ir be abejo WiFi, Bluetooth bei GPS.

LG ruošiasi oficialiai pristatyti šį savo naujausią 3D kūrinį Mobile World Congress renginyje. LG Optimus 3D Max išmanusis visų pirma bus su android 2.3 Gingerbread operacine sistema, bet lG pažadėjo, kad po maždaug trijų mėnesių nuo pasirodymo datos atnaujins į naujausią android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinės sistemos versiją.

Ir dar žinoma, kad šis android išmanusis pasirodis ir Europos rinkoje.

Šaltinis: EngadgetRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas