N7 Music Player, kitoks, bet gražus muzikos grotuvas

Android parduotuvėlėje yra begalės muzikos grotuvų, ir tiesą sakant beveik visi jie yra daugmaž panašūs, tiek mokami tiek ir nemokami. Taigi Android parduotuvė pasipildė dar vienu muzikos grotuvu, tiesa jis kolkas dar bandomojoje versijoje, ir kūrėjai vis dirba ties juo, bet jau dabar jis išsiskiria iš kitų, išsiskiria savo išvaizda.

Muzikos pasirinkimą galime sulyginti su naršymu po foto albumą, kadangi visos dainos yra su foto viršeliais ir labai gražiai atvaizduoja. Jeigu kažkurios jūsų išmaniajame įkeltos dainos neturi foto viršelių, pirmą kartą įjungus grotuvą, jis pasiūlis parsiųsti iš interneto arba visus viššelius, arba tik tuos, kurių trūksta.

Tiesa, atvaizduoti dainas bei atlikėjus šis muzikos grotuvas gali ir kitaip, tiesiog pavadinimus ir tiek. Kai atvaizduoja tiesiog atlikėjų pavadinimus, priartinate vaizdą dviejų pirštų pagalba, taip pat kaip priartinant bet ką kitą, ir jau matote atlikėjus kaip nuotraukas, gražu, šaunu, patogu.

.
Programa turi ir ekvalaizerius, taigi galėsite ne tik klausytis muzikos, bet klausytis jos taip kaip jums patinka. Taip pat N7 Music Player turi ir įvairių kitų nustatymų, kuriuos paliksiu išsiaiškinti jums patiems.

.
N7 Music Player muzikos grotuvas yra visiškai nemokamas, tad galite jį parsisiųsti iš Android Market, ir išmėginti. Dar kartą paminėsiu, kad jis yra bandomojoje stadijoje, tad kasnors gali ir neveikti taip, kaip jūs norėtumėte.

Dar prieš parsisiųsdami, galite pažiūrėti vaizdo įrašą apie šį android muzikos grotuvą.
4 komentarų

 1. Andrius parašė:

  Gal „muzikos“, o ne „mužikos“?

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Bus pataisyta 🙂

 3. Patrikas parašė:

  Man reik sitos programos

 4. Patrikas parašė:

  Gera sita programa

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas