Klausk Androido! [5]

Su kiekvienu Antradienu ateina ir mūsų rubrika – Klausk Androido!

Na, o kas vis dar nežino tai yra savaitinė rubrika, kurioje galite komentaruose užduoti, bet kokį klausimą susijusį su Android pasauliu, na, o po poros dienų mes stengsimės pateikti visus atsakymus!

Rubrika prasida kiekvieną antradienį, o atsakymus pateiksim ketvirtadienį.

O taip pat jeigu turite kokių pasiūlymų, dėl šios naujos rubrikos, kaip ją pagerinti, išreikškite savo nuomonę komentaruose, ir taip padėsite mums tobulėti.6 komentarų

 1. tomas parašė:

  norėčiau sužinoti kada bus oficialus Samsung galaxy note 3 4,4 atnaujinimas

 2. martis parašė:

  sveiki kada sulauksime oficialios 4.4 kitkat update ? telefonas s4

 3. Mukas parašė:

  Hi, atsistojo 1 klausimas ir 1 siūlymas:
  1. Gal yra žinoma, kaip Samsung Galaxy Note 8.0 įrenginyje pakeisti operacinę sistemą iš Androido į kokį nors Linuksą, pavyzdžiui, Mint, Xandros or smth? Bent gūglis nieko padoraus neranda nei forumuose, nei pas gamintojus :(.
  2. Reikėtų detalesnės analizės ir įvertinimo dabar siūlomų gausybės androidinių navigacinių programėlių. Dabar susidaro toks diletantiškas vaizdelis, kad vienos nemokamos, bet nekokios, kitos nedaug mokamos, bet ne ką geresnės, trečios brangios, bet irgi prastos (iš tokių turėjau pasibandymui igo, navigon, ir sakyčiau, kad nieko gero, nevertos nė lito, ačiū dievui, kad užteko proto pirma parsisiųsti iš rusijos nulaužtas ir jas išsibandyti, antraip reikėtų nusipirkus iš apmaudo nusigriaužti alkūnes :)). Aš jas visas vertinau lyginant su laptope esančia Autoroute Europe 2013 sistema ir jos galimybėmis, tai nė viena neprilygo pagal patogumą, nors funkcionalumų kai kurios turėjo labai neblogų.
  Žodžiu, jei užsiimtumėte ir atliktumėte visapusišką tyrimą bent su nemokamomis navigacinėmis programėlėmis bei padarytumėte apibendrinimus su rekomendacijomis keliautojams po Lietuva ir Europą atskiru straipsniu, tai skaitytojai tikrai būtų labai patenkinti.

 4. Linas parašė:

  Kokia yra naujausia lg l7 II android versija ? bus kitkat ?

  • Vytautas parašė:

   Rimtai ar yra LG l7 2 versijos 4.2.2 ; 4.3 ; 4.4 nes nera atnaujinimo o mano telefonas is tele2 salono (manau tai nera reiksminga)

 5. Ceska parašė:

  Sveiki, gal yra ziniu apie samsung galaxy s3 atnaujinima i 4.4? Kada turetu jis pasirodyti Lietuvoje? nes teko girdeti kad turejo sio menesio pradzioje tai buti.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas