Google Chrome naršyklė pagaliau ir android platformoje

Tikriausiai dauguma gerai žinote, ir nemaža dalis netgi naudojate popuariają Google kompanijos sukurtą Chrome interneto naršyklę savo kompiuteriuose. Pagaliau pasirodė ši naršyklė ir android platformai.

Čia buvo geroji žinia, nereikia dar skubėti džiaugtis, kadangi Chrome mobiloji naršyklės versija yra bandomojoje stadijoje, ir yra prieinama išskirtinai android 4.0 Ice Cream Sandwich naujausiają operacinę sistemą naudojantiems išmaniesiams telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.

Mobilioji Chrome naršyklės versija draugauja su kompiuterine versija, ir kai yra atidaroma mobilioji versija, bus atidaromi visi naršyklės „tabai“ naudojami kompiuteryje, visa tai bus sinhronizuojama su vartotojų paskirtimis.

Taigi, lieka laukti, kol ir senesniūjų išmaniūjų telefonų turėtojai gaus laukiamuosius Android 4.0 Ice Cream Sandwich atnaujinimus, ir galės patys išmėginti, galbūt ir pasidžiaugti mobiliąja Chrome naršykle.2 komentarų

  1. Žaibas parašė:

    Turiu HTC Sensation, visi šio telefono savininkai tikėjomės, kad per CES paskelbs, kada Gingerbread atnaujins į ICS, bet likom nuvilti. Negaliu sulaukt, kada galėsiu išbandyt chrome’ą!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas