Dėka Nexus 7, Nvidia pelnas smarkiai pakilo

Daugelis Nexus 7 planšetinio kompiuterio savininkų yra labai patenkinti savąja planšete, bet niekas nėra taip patenkintas Nexus 7 planšete, kaip kompanija Nvidia, kuri gamina Tegra 3 procesorius šiai planšetei.

Jeigu tikėti šaltiniais, tai Nvidia gavo užsakymą, bent jau 3 milijonams Tegra 3 procesorių, kurie bus įdiegti į Nexus 7 planšetinį kompiuterį. Na o kompanija Google tikisi parduoti apie 3 – 4 milijonus Nexus 7 planšečių iki šių metų galo.

Kadangi Tegra 3 procesorius kainuoja apie 25 JAV dolerius, tai vien iš Nexus 7 planšetinio kompiuterio, Nvidia turės apie 75 milijonus JAV dolerių įplaukų. Na ir pasak „Digitimes“, Nvidia iš viso to turėtų gauti apie 10 milijonų dolerių pelno.

Kadangi Nvidia Terga 3 procesorius yra diegiamas ne tik į Nexus 7 planšetinį kompiuterį, bet ir į įvairius išmaniuosius telefonus, tokius kaip HTC One X, LG Optimus 4X HD, tai šiuo metu kompanijai Nvidia iš to eina gan didžiulis pelnas.

Na ir trumpai, kuo gi Tegra 3 procesorius toks ypatingas, kadangi jis galingas, ir mažai naudoja energijos. Tegra 3 procesorius yra 4 branduolių, turi dar ir penktą branduolį. Kai nereikia daug energijos, pavyzdžiui budėjimo rėžime, yra naudojamas penktasis branduolys, kuris taupo energiją, o kai tik įjungiate kokį aidimą, tai tik tuomet veikia keturi branduoliai.

Tai tiek informacijos apie Tegra 3 procesorių, bei jo nešamą pelną kompanijai Nvidia.

 

Šaltinis: TechradarRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas