Samsung pagaliau pasiruošę išleisti patobulintą Galaxy Note 10.1 planšetę

Samsung Galaxy Note 10.1 planšetinis kompiuteris buvo pademonstruotas jau gan senokai, Vasario mėnesį vykusioje MWC 2012 parodoje. Nuo to laiko  kompanija Samsung šiek tiek patobulino Galaxy Note 10.1 planšetinį kompiuterį. MWC parodoje pademonstruotas planšetinis kompiuteris turėjo 1.4GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių bei 1GB darbinės atminties. Patobulintas Galaxy Note 10.1 modelis turės 1.4 GHz taktinio dažnio keturių branduolių procesorių, bei dvigubai daugiau operatyviosios atminties – net 2GB RAM.

Samsung Galaxy Note 10.1 bus trejų versijų, pirmoji versija tai tik su WiFi ryšių, antroji su WiFi bei 3G o trečioji su WiFi bei LTE. Šis planšetinis kompiuteris bus valdomas Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacine sistema, na ir ateityje galbūt bus atnaujintas ir į Jelly Bean, bet apie tai informacijos dar nėra.

Samsung planuoja išleisti Galaxy Note 10.1 planšetinį kompiuterį dar šį mėnesį, visų pirma jis bus prieinamas Pietų Korėjoje, JAV, Vokietijoje bei UK, o vėliau manau ir visur kitur.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas