AnTuTu CPU Master (Free)- nuaužtiems (root) telefonams

Jei kartais neseniai nusilaužėt telefoną ar atsinaujinot savo telefono programinės įrangos versiją, tai ši programėlė Jums tūrėtų būti tikrai naudinga. Mažai užimanti, praktiška ir reikalinga programa.Šios prgramos pagalba galėsi lengvai valdyti svarbiausius „rootinto” telefono dalykus. Ši programa net leidžia pasikelti savo telefono cpu greitį nuo pradinio ir firmos nustatyto maximumo. Kai programą testavau su Huawei 8650 „rootintu” telefonu, tai jokių problemų nepastebėjau. Šios aplikacijos deka greitai ir lengvai pasikeliau cpu greitį nuo 600 iki 750 mgz. Skirtumus pastebėjau iškart. Tarkim „need for speed” žaidimas ant „stock” (gamyklinio) greičio net nepasileisdavo normaliai. Pasikėlus dažnį žaidimas veikė puikiai ir visiškai nestrigo.  Be vienos pagrindiniu funkcijų kaip cpu greičio kėlimas ši aplikacija turi ir kitu naudingų funkcijų. Vos kelių paspaudimų dėka matysite visą telefono informaciją. Jei aplikaciją atsinaujinsite iki pro versijos, tai tūrėsite galimybę naudotis ir kitomis funkcijomis.

Ši programos versija nemokama ir užema vos 459 kilobaitus. Įvertinta irgi neblogai. Šiuo metu ji įvertinta 4.3 žvaigždutėmis iš 5 galimų.

Parsisiuntimo nuoroda: Android market5 komentarų

 1. Andrius parašė:

  Sveikas, turiu ta pati huawei u8650. Tai ten is 247mHz leidzia padidint iki 600 (maximumo), nezinau kur tu ten radai tuos 750… Betkuriuo atveju ar tokie pakeitimai netures itakos kokiems nors gedimams? As manau, kad jei gamintojai nustate butent taip, tai vadinasi gal nebereikalo. Idomi jusu nuomone.

 2. smsman parašė:

  reikia susirasti normalu kerneli 😉

 3. Gediminas Bogušis parašė:

  Gamintojai daznai padaro kazkoki rezerva. Kaip manai kodel dauguma rootina telefonus ir isiraso custom romus. Tam , akd ta rezerva isnaudoti normaliai. O del to, kad pas tave max 600, tai tikraiusiai nerootintas telefonas pas tave. Pas mane iki 850 leidzia.

 4. andrius parašė:

  Kaip nurootinti Huawei U8650? kokia programa? Bandziau su unlockroot, tai neranda prietaiso.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas