Android programa: Recipes

Iki šiol aprašiau gan nemažai android žaidimų bei programų, kurie vis dėlto mano manimu labiau yra skirti vyriškos lities atstovams, o kaip gi apie moteris, negalima gi Jų pamiršti, tai radau android programėlę kaip tik joms, na aišku vyrams manau bus taip pat naudinga.

Android programa Recipes kas lietuviškai reiškia receptai, labai padogi programa, jeigu turite keleta ingredijantų, bet nežinote ka iš jų galėtumėte pagaminti, ne bėda, tiesiog i paieškos laukelį įvedate savo turimus ingredijantus, ir android programa Recipes parodis Jums galimus patiekalų receptus.

Jeigu nenorite ieškoti pagal ingredijantus, galite ieškoti pagal kategoriją, iš viso yra daugiau nei 70 tūkstančių receptų. Kategorijų yra labai daug, galite pasiringti pagrindinius patiekalus, desertus, gėrimus, apetaizerius, sriubas, dietinius receptus ir dar daug kitų.

Su Recipes programėle yra netgi galimybė užduoti kokį Jums dominantį su valgiu susijusį klausimą, ir kai tik kas atsakys, programa iškarto jums tai praneš.

Android programa Recipes yra anglų kalba, taigi anglų kalbos žinios Jums tikrai pravers, jeigu norėsite pasinaudoti šia programa. Recipes veikia su android 1.5 ir aukštesnėmis operacinės sistemos versijomis. Jeigu norite pasinaudoti šia naudinga android prgrama, parsisiūsti ją visiškai nemokamai galite iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas