Android naudoja jau per 200 milijonų įrenginių

Kompanija Google jau yra aktivavusi daugiau nei 200 milijonų android operacinę sistemą naudojančių įrenginių, ir šis skaičius padvigubėjo per paskutinius 6 mėnesius.

Šiuo metu android operacinė sistema užima net 52 procentus visų išmaniujū telefonų rinkos, kas yra labai daug, kadangi trečiajį šių metų ketvirtį android operacinė sistema užėmė viso labo tik 25,3 procento, tai reiškia jog android mobiliūjų telefonų pirkimas padvigubėjo.

Google su savo android operacine sistema labai sparčiai vejasi savo didžiausia konkurentą Apple su iOS, prieš išleisdama iPhone 4s kompanija Apple buvo pranešusi, jog aktyvavo net 250 milijonų iPhone telefonų, tai reiškia kad Android atsilieka tik apie 50 milijonų.

Kadangi Google pristatė Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinę sistemą, prognozuojama jog naujų įrenginių su android OS pardavimai ir toliau sparčiai auks.1 komentaras

  1. […] daugiau nei 250 milijonų įrenginių sausio 20th, 2012 Olivijus Šlepetis Lapkričio mėnesį rašėme, kad kompanija Google jau buvo aktivavusi daugiau nei 200 milijonų įrenginių su android […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas