Android distribucijos statistika – „Ice Cream Sandwich“ bei „Jelly Bean“ užima ketvirtadalį rinkos

Atėjo spalio mėnuo, laikas apžvelgti, kaip gi sekasi atskiroms android operacinės sistemos versijoms. Kaip ir visada, pradėsime nuo seniausios android versijos ir baigsime naujausia.

Šiuo metu Android „Cupcake“ operacinę sistemos versiją naudoja viso labo 0.1% iš visų android vartotojų, kritimas yra per 0.1%, tai jeigu taip ir toliau, su lyg kitu mėnesiu gali ši android operacinės sistemos versija išvis pradingti.

Android „Donut“ vartotojų skaičius išliko nepakitęs, jų yra 0.4%. Android 2.1 „Eclair“ šiek tiek nukrito, per 0.3% ir šiuo metu vartotojų skaičius siekia 3.4%. Android 2.2 „Froyo“ taipogi šiek tiek nukrito, šiuo metu vartotojų skaičius siekia viso labo 12.9%.

Na štai priėjome prie Android 2.3 „Gingerbread“. Ši android operacinės sistemos versija vis dar išlieka populiariausia ir dominuoja tarp visų versijų. Matomas mažas kritimas, lyginant su praeitu mėnesiu, vartotojų skaičius sumažėjo 1.7%, bet vartotojų išlieka vistiek daugiau negu pusę – 55.8%.

Ice Cream Sandwich operacinės sistemos versija po mažu populiarėja, šiuo metu vartotojų skaičius siekia 23.7%. Praeitą mėnesį šios android versijos vartotojų skaičius buvo 15.9%, tad matomas augimas.

Na ir štai atėjo laikas apžvelgti šiuo metu naujausią android operacinės sistemos versiją – „Jelly Bean“. Vartotojų skaičius lyginant su praeitu mėnesiu išaugo viso labo 0.6%. Šiuo metu „Jelly Bean“ naudoja 1.8% iš visų android vartotojų.

Taigi dvi pačios naujausios android operacinės sistemos versijos sudaro truputėlį daugiau nei ketvirtadalį vartotojų, kas manau yra išties geri skaičiai.

P.S. O kokią Android operacinės sistemos versiją naudojate Jūs?

 

Šaltinis: Android Developers7 komentarų

 1. Mantinijo parašė:

  Naudoju ICS.

 2. lol parašė:

  Pas mane ant S dvojkes 4.0.3 ICS ir belekaip bugova ta versija, nx gingerbread geresne belekaip, tik nemoku atgal atkeist…

  • LTMendarynas7 parašė:

   Tas pats ir pas mane turiu sgs2 4.0.3 žiauriai bugovą,mėlynasis dantis nelabai kada nori įsijungti,muzikos player kartais bugina,ekranas flashiną t.t. DAUG klaidų,laukių 4.1 gal nebus tokių š,nes jau užkniso

 3. Andrius parašė:

  Naudoju Jelly Beam 🙂

 4. Olivijus parašė:

  Na aš Kadangi turiu tiek android telefoną tiek androud planšetę, tai naudoju dvi naujausias android operacinės sistemos versijas – Ice Cream Sandwich bei Jelly Bean.

 5. vismantas parašė:

  as turiu galaxy mini su 2.2 ir plancete su 4.3

 6. Mantas parašė:

  Telefonas GT-I9001 Galaxy S Plus su ICS 4.0.4 (CM9)

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas