Top Gear Stunt School Revolution žaidimas jau prieinamas ir android vartotojams

Apple vartotojai jau kurį laiką žinojo ir galėjo mėgautis populiarios „BBC“ laidos „Top Gear“ žaidimu – „Top Gear Stunt School Revolution“. Vos prieš kelias dienas šis žaidimas pasirodė ir „Amazon AppStore“ programėlių parduotuvėje, tad yra prieinamas android operacinės sistemos vartotojams, bei yra visiškai nemokamas.

 
Žaidimas išties šaunus ir mielai žaidžiamas. Turiu paminėti, jog nors žaidimas yra nemokamas, bet jame yra apsipirkimų sistema, tad norint nusipirkti tam tikrų papildomų detalių, reikia leisti tikrus pinigus. Dar, norint žaisti, už kiekvieną važiavimą reikia mokėti po vieną bilietėlį, kurie atsinaujina automatiškai kas 4 minutes, tad išnaudojus visus bilietus, tenka atsipūsti nuo žaidimo ir palaukti.

Dar įdomus žaidimo bruožas yra tas, kad už kiekvieną sėkmingai atliktą triuką yra gaunamos veržlės, kas yra tarsi pinigai pirkti naujoms dalims. Už gerai atliktus triukus gaunamos ne tik veržlės, bet ir „žiūrovų peržiūros“, ir kai yra pasiekiamas tam tikras žiūrovų peržiūrų skaičius, gaunama papildomai veržlių.

 
Žaidimas yra išties ilgas, kadangi reikia atlikti daug skirtingų triukų su skirtingais automobiliais. Ir, kad žaidimas greitai nesibaigtų bei nepabostų, yra dar ir skirtingi miestai, tad ką veikti tirai bus.

Kaip jau minėjau, žaidimas šiuo metu yra prieinamas parsisiųsti išskirtinai iš Amazon AppStore, tad norėdami parsisiųsti turėsite prisiregistruoti.1 komentaras

  1. […] 7th, 2012 Olivijus Šlepetis Spalio pradžioje rašėme apie pasirodžiusį naują žaidimą “Top Gear Stunt School Revolution“, kuris išskirtinai buvo prieinamas tik per “Amazon Appstore”. Kad ir kaip […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas