„Transparent Screen“, permatomas išmaniojo ekranas

Android programa „Transparent Screen“ skirta tiems žmonėms, kurie iš tiesų yra labai užsiėmę, ir dažnai skaito/rašo trumpasias sms žinutes, elektroninius paštus, ar tiesiog intensyviai naudoja socialinius tinklus.

Įsivaizduokite situaciją, Jūs ęsate tas aprašytas užsiėmęs žmogus, einate keliu, rašote, ar skaitote elektrononį laišką, nosis ir akįs išmaniojo ekrane, į kelią tikrai nežiūrite, ir staiga užkliūnate už kažko, ir „bact“ Jūs gulite ant žemės su kraujuojančia nosimi, ir mėlyne po akimi. Kad taip nenutiktų Jums reikalinga Transparent Screen android programa.

Pačios programos veikimas yra labai paprastas, ji tiesiog naudoja išmaniojo telefono galinę kamerą, ir atvaizduoja viską ant išmaniojo ekrano, padarydama jį tarsi permatomu. Paveikslėliai viršuje labai gerai atvaizduoja šią programą.

Tiesa, norint matyti viską puikiai, kameros nustatymus teks pakeisti į žemus arba geriausiai vidutinius, nes jeigu nustatymai bus tarkim 720×480 programa ekrane neatvaizduos nieko, arba bent jau Jūs nieko nematysite. Taigi gamintojas rekomenduoja vidutinius nustatymus.

Transparent Screen android programa yra visiškai nemokama, parsisiųsti ją galite iš Android Market.

Tik Neužkliūkite niekur.1 komentaras

  1. Blogeris parašė:

    Pabandysiu, šiaip atrodo viliojančiai , gal ir patiks 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas