[Video] Samsung Galaxy S3 kritimo testas

Taigi, manau daugeliui yra labai įdomu, kas gi nutiktų, jeigu naujasis Samsung Galaxy S3 išmanusis telefonas nukristų ant žemės. Na rezultatai išties  nėra džiuginantys, ir jeigu palyginti Samsung Galaxy S2 bei S3, tai visdėlto S2 išlieka daug patvaresnis už jaunėlį Galaxy S3.

Taigi „Android Authory” altiko dviejų telefonų kritimo testą, tai iPhone 4s bei Samsung Galaxy S3, na ir iPhone vis dar veikė, o Galaxy S3 jau nebe. Taigi siūlau patiems pasižiūrėti, kaip gi telefonai atlaiko šį kritimo testą.

Taigi jeigu esate Samsung Galaxy S3 savininkas, arba ateityje planuojate jį nusipirkti, stenkitės išvengti bet kokių nukritimų, kadangi tai gali baigtis visų pirma blogai, visų antra labai brangiai.3 komentarų

 1. HnrKS parašė:

  Na, nekenčiu „Apple“ telefonų. Ir jaučiu dėl šios priežasties nepamačiau, kaip Iphone nukrito ant ekrano. Jis į žemę atsimušo tai šonu, tai galu. O ekranui liko kritimas iš kelių milimetrų aukščio.

  Beabejo, yra posakis: Ką nori – tą matai.

  • Simas parašė:

   Na is tiesu nesenai rinkausi tarp galaxy note ir s3, galvojau ar laukti s3. Bet paerskaites galybe forumu, blogu, pristatymu ir t.t. Pastebejau kad s3 pagrindinis nusiskundimas yra daug mazesnis patvarumas uz senuosius samsung gaminius, manau tai ir leme galaxy note pirkima:)Nors pabreziu kad ir note yra silpnesnis uz s2 manau tai del formos ir didesnio svorio:)

   • HnrKS parašė:

    Nesiginčysiu. Iš ties S3 neatrodo labai tvirtas. Vien tas jo plonumas daug ką pasako. Atrodo, kad paimsi ir sutrupės.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas