Sukčiavimo skandalas 3DMark teste

Kaip yra apsrendžiama bet kokios platformos sparta? Paleidžiamas sintetinis testas ir gaunami skaičiukai, o kuo daugiau – tuo geriau. Viskas būtų puiku, jeigu niekas nesukčiautų, nes tokiu atveju patenkame į aklavietę. Visgi sukčiavimas – dalis žaidimo, kuris žaidžiamas jau nuo senų PK eros pradžios laikų. Šiuo atveju, už rankos pagautos Samsung ir HTC.

Tikriausia dar ne visi pamiršo, kaip Samsung su Galaxy S4 sukčiavo Antutu teste. Dabar jie vėl įsivėle į panašaus pobūdžo skandalą 3DMark teste, tiesa, prisijungė  kompanionas – HTC. Sukčiavimo mechanizmas labai paprastas: vos tik telefono programinė įranga aptinka, jog paleistas sintetinis testas – įjungiamas maksimalus lusto (SoC) darbinis rėžimas (testo metu laikomi maksimalūs CPU ir GPU taktiniai dažniai), taip sudarant dirbtines sąlygas. Aišku, čia spekuliacijų gali būti ir daugiau, pavyzdžiui: pakeliami maksimalūs lusto taktiniai dažniai…

Visgi galime pasidžiaugti Futuremak pozicija, šiuo klausimu. Futuremark ne tik paskelbė ‘nuteistuosius‘(HTC One, HTC One mini, Samsung Galaxy Note 10.1 irSamsung Galaxy Note 3), bet ir užkabino juos ant gėdos lentos, kad kiekvienas galėtų juos matyti. Tai nebloga pamoka ateičiai.

Kaip pastebi phonearena.com, sukčiavimas skatina sukčiavimą, nes žmonės dažnai renkasi „skaičius”, todėl kitiems  norint išlikti viršuje, reikia elgtis panašiai.

Šaltiniai: 1Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas