Su Kovo 8-tąja! Android žaidimai merginoms

Rinkos tyrimai rodo, kad merginos pirmenybę teikia veiksmo-nuotykių ir rolių žaidimams, kur daug dėmėsio skiriama bendravimui žaidimo metu, tarpasmeniniams santykiams ir aplinkos stebėjimui. Savo populiarumu moterų tarpe nenusileidžia ir galvosūkio tipo žaidimai, o šaudymas ir lenktynės priimtina dar nedaugeliui.

Toliau 5 geriausiai merginų vertinami žaidimai:

Alchemy

Tikėta, kad alchemikai turėjo galių paversti paprastus metalus brangiaisiais ir galėjo sukurti jaunystės ir nemirtingumo eliksyrą. Pajuskite, ką reiškia būti alchemiku. Žaidimą pradedate su keturiais pagrindiniais elementais, kuriuos maišant galima išrasti sudėtingesnes struktūras.

 

Farm Frenzy Lite

Jūsų virtualus ūkis. Auginkite gyvulius, sodinkite ir nuimkite derlių bei uždirbkite pinigus parduodami žemės ūkio produktus.

 

 

Bakery Story

Atidarykite savo kepyklėlę ir kepkite įvairius pyragus. Pakvieskite draugus tapti kaimynais ir siųskite vieni kitiems saldžias dovanas.

 

 

Fashion Story

O gal jums labiau patinka dirbti su aksesuarais? Sukurkite savo parduotuvėlę, pasirinkite prekių rūšis ir valdykite jų atsargas, sukurkite parduotuvės interjerą ir pasiruoškite klientų antplūdžiui.

 

 

Paradise Island

Kaip atrodytų jūsų valdoma tropikų sala? Sukurkite firmas pritraukiančias turtingus turistus ir valdykite savo kurortų imperiją.

 

 

Su Kovo 8-tąja!Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas