Sausio mėnesio „Android“ distribucijos statistika

Na štai, atėjo naujas mėnuo, ir laikas peržvelgti sausio mėnesio „Android“ distribucijos statistiką. Šį kartą statistika šiek tiek pavėluotai, tikriausiai dėl savaitgalio „Android“ darbuotojai ją atnaujino kiek vėliau. Kaip jau iį minėjome praeito mėnesio straipsnyje, senų versijų nebe apžvelgsime kiekvienos atskirai, tik apie visas jas bendrai.

Taigi pačios seniausios android versijos nuo 1.6 Donut iki 2.2 Froyo iš viso užima 10.5 % rinkos, praeitą mėnesį vartotojų skaičius siekė 11.6% taiga, su kiekvienu mėnesiu vartotojų skaičius tik mažėja.

„Android 2.3 Gingerbread“ vis dar yra pati populiariausia android operacinės sistemos versija, ir šį faktą minime jau ne vieną mėnesį iš eilės. Taigi, šiuo metu „Gingerbread“ vartotojų skaičius siekia 45.6%, lyginant su praeitu mėnesiu, vartotojų skaičius sumažėjo per 2.2%, tad kritimas kad ir mažas, bet matomas.

Išskirtinai planšetiniams kompiuteriams skirtos „Android 3.2 Honeycomb“ vartotojų skaičius sumažėjo per 0.2% lyginamt su praeitu mėnesiu, ir dabar vartotojų skaičius sudaro viso labo 1.3%. Ne veltui kompanija „Google“ daugiau nebeišleidžia išskirtinai planšetiniams kompiuteriams skirtų „Android“ versijų, kadangi sprendžiant iš skaičių, tai nebuvo populiaru.

Keisti dalykai dedasi su „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“, kadangi vartotojų skaičius sausio mėnesį ne augo, o atvirkščiai sumažėjo per 0.1%. Šiuo metu šią android operacinės sistemos versiją naudoja lygiai 29% vartotojų.

Na štai priėjome prie šiuo metu naujausios „android“ operacinės sistemos versijos – „Jelly Bean“. Vartotojų skaičius lyginant su praeitu mėnesiu išaugo per 3.4%, na ir šiuo metu vartotojų skaičius siekia 13.6%.

Sprendžiant iš visų šių „android“ distribucijos skaičių, „Gingerbread“ vartotojai neskuba atsinaujinti operacinės sistemos į naujesnę versiją, na gal ne patys vartotojai, o išmaniųjų telefonų gamintojai neskuba, o va atnaujinimai į „Jelly Bean“ juda į priekį kur kas greičiau.


Android distribucijos statistika - sausis

Tai tiek apie android distribuciją, o kokią „Android Operacinės sistemos versiją naudoja mūsų skaitytojai?

 

Šaltinis: Android Developers1 komentaras

  1. Mantas parašė:

    Sony Neo V. Atnaujinta android versija 4.0.4

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas