Samsung Galaxy Note 2 klaida leidžia įsilaužėliams matyti homescreen programėles

Liūdnos naujienos Note 2 turėtojams. Nuo šiol visiems Samsung planšetės turėtojams gresia skaudus smūgis, jeigu jų telefonas – planšetė pateks į svetimas rankas. Anot Engadget žurnalistų, įsilaužėliai gali potencialiai išnaudoti klaidą ir aktyvuoti bet kokias pagrindinio ekrano (homescreen) programėles – net ir tokias, kaip skambučių ir SMS žinučių.

Exploit’ą galima išnaudoti labai paprastai (ir gan žaismingai) – tereikia paspausti „emergency call” mygtuką, o vėliau užeiti į „ICE” meniu. Išmetus ją tereikia keliom sekundėm spustelėti home button ir spėti laiku paspausti homescreen ikonėlę jau sekundei išlindusiam homescreen’ui.

Oficialaus pareiškimo iš Samsung nesulauktą apie šią konkrečią klaidą, bet tikimąsi, jog bug’as bus užlopytas greitu metu išleidus eilinį Android patch.10 komentarų

 1. samsungas parašė:

  o seip kaip pats telefonas? a geras nes ruosiuosi pirkti. o seip jai niekam neduosi telefono tai nieks ir neisilaus 😀

 2. Lukas Valatka parašė:

  Pačio rankose neesu turėjęs, bet akivaizdu, jog šio exploit’o baimintis nereiktų, visgi neatidavus į rankus realaus pavojaus net nekyla.

 3. samsungas parašė:

  cia i ji kiek supratau dedasi micro sim kortele, kazi sena galima apkirpti

 4. N7100 parašė:

  Kątik bandžiau – niekaip nespėja sureaguoti jokia programa į paspaudimą per tą trumpą laiką, kada matosi home screen. Gali būti, kad home screen tik matosi, tačiau nėra aktyvus ir jame esančių ikonų paspausti negalima.

  • Lukas Valatka parašė:

   Neesu bandęs, tad tikrai nežinau. Galbūt klaida galioja ne visiems NOTE 2, bet youtube galima rasti keletų nesenų vaizdelių, įrodančių tai. Bet, vėlgi, viskas turi vykti itin greitai.

 5. note2 parašė:

  is kur geriausiai pirkti si telefona? kazi kaip is „mobilus miestas” kaip ten telefonai ar nebus naudoti ir ar nebus problemu su garantiniu? ar geriau imt is omnitelio? ir kaip seip kaip pats telefonas?

 6. samsung parašė:

  note 2 ar sony xperia Z ?ir kodel:)aciu uz nuomone

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas