Embrace+ – Išmanioji Android apyrankė

Android platformai yra prikurtą begalė šaunių priedų, tad šiame gausiame gadget’ų pasaulyje kartais natūraliai sunku susigaudyti. Neseniai grupelė vaikinų, pasivadinusių „Paul and Rudy” iš Sietlo pristatė išmaniąją apyrankę embrace+, skirtą ne tik IOS, bet ir Android.

Kas iš tiesų yra Embrace+?

Šis daikčiukas, kaip teigia autoriai, yra išties tikra revoliucija. Būtent Embrace+ dėka galite gauti įspėjamuosius signalus apie atėjusius pranešimus arba įeinančius skambučius. Apyrankė užprogramuota žibėti būtent tuo metu, kai telefone esanti Embrace+ programėlė gauna duomenis apie įeinančią žinutę, signalą, tuščią akumuliatorių ir kitą. Taip pat apyrankės programėlė gali būti surišta su Twitter ir Facebook, tad turint tokį daikčiuką, yra tiesiog neįmanoma draugų įrašų ar reakcijų. Apyrankė skirta visiems, kurie vertina madą ir technologijas bei nestovi vietoje.

Apyrankės dizainas išties šaunus ir šiuolaikiškas

Embrace+ kūrėjai finansavimą gavo tiesiai iš vartotojų – populiariame portale Kickstarter.com. Per savaitę projektas surinko daugiau nei 46 tūkstančius dolerius – džiugu, jog visuomenė išties vertina nepriklausomus kūrėjus.

Apyrankė buvo įvertinta netgi tokios kompanijos, kaip CNET – jie teigia, jog tai elegantiškas ir patogus daiktas gauti įspėjimus, bei patraukė Mashable dėmesį, kurie teigia, jog RGB spalvinės skalės dėka apyrankė gali švytėti praktiškai bet kokia spalva, ir tai yra išties revoliucinga ir puiku.

Rasti daugiau informacijos iš kūrėjų lūpų bei prisidėti prie finansavimo galite suradę Kickstarter.com puslapyje Embrace+ kampelį. Prisidėję 39 dolerius, gausite vieną pirmųjų Embrace+ apyrankių su įkrovikliu. Programėlę galite parsisiųsti iš Google Play Store visiškai nemokamai.

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas