Prisijunk prie mūsų kolektyvo!

Daugiau kaip metus sėkmingai gyvuojantis ir atsinaujinęs Android24 projektas ieško naujų autorių. Jei tave domina Android operacinė sistema bei jos aplikacijos, nori ir gali rašyti kokybiškus straipsnius, esi maloniai laukiamas mūsų projekte.

Galimybės

Projektas turi nemažą skaitytojų auditoriją, kasdieninį ~1000 unikalių lankytojų srautą, todėl autorių straipsniai sulaukia nemažai dėmesio. Informacija apie autorius pateikiama virš jų straipsnių, aktyviausių autorių aštuntukas skelbiamas pagrindiniame puslapyje, todėl sudarytos palankios sąlygos pristatyti save, kaip Android OS ar išmaniųjų telefonų žinovą bei puoselėti savo, kaip IT žurnalisto / apžvalgininko vardą. Taip pat kartais autoriams yra galimybė gauti išmaniųjų telefonų ar planšečių testavimui, todėl sudaromos sąlygos apžvelgti  ne tik naujas aplikacijas, bet ir įrenginius su Android operacine sistema. Projektas turi forumą, kuriame padėdami lankytojams spręsti su Android OS susijusias problemas autoriai gali tobulėti, įgauti patirties Android OS, išmaniųjų telefonų srityse.

Jokių įsipareigojimų

Net jei nežadi dažnai rašyti straipsnių, esi laukimas. Nesvarbu, kartą per savaitę, ar per mėnesį aprašysi tau patikusią aplikacija ar pasidalinsi išversta užsienio naujiena apie Adroid OS, išmaniuosius telefonus, tu esi laukiamas. Į savo išmanųjį telefoną įrašei naują, tau patikusią, legalią programa? Aprašyk ją. Perskaitei įdomią, aktualią naujieną apie Android OS ar išmaniuosius telefonus? Parašyk ją. Tai itin paprasta, nėra didelių reikalavimų, įpareigojimų ir pan. Tiesiog pakanka mokėti rašyti straipsnius kokybiškai, taisyklinga lietuvių kalba bei norėti rašyti unikalius straipsnius (perpublikavimo iš kitų projektų netoleruojame).

Mes tavęs laukiam!

Jei nusprendei tapti mūsų projekto dalimi, lauksime tavo laiško su trumpu prisistatymų (vardas, pavardė, trumpas aprašymas) bei bandomuoju straipsniu adresu info@android24.lt1 komentaras

  1. Andrius parašė:

    Na reikes pabandyt kai turesiu laiko :))

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas