Naudinga Lietuviška android programa padėsianti sutaupyti – Akcijos

Kiekvienas žmogus nori sutaupyti, tai natūralu. Ta proga, yra sukurta būtent tuo tikslu, jog sutaupyti, Lietuviška programa, kuri rodo įvairias akcijas iš populiariausių Lietuvos prekybos tinklų, tokių kaip Iki, Maxima, Prisma, Norfa bei Rimi. Taigi, šios programos pagalba, galėsime matyto kokios akcijos vyksta tam tikrose parduotuvėse, ir taip žinosite į kurią geriau eiti. Žemiau pateikiame autorių parašytą aprašymą bei instrukciją, kaip naudotis programa.

Ši programėlė pateikia jums 9 populiarias produktų grupes, kurias nuspaudę iš karto matote prekes su jų aprašymais, nuolaidų dydžiais procentais, senomis bei naujomis kainomis.

 
Taip pat galite ieškoti savo sugalvotų prekių pasinaudodami paieškos lauku viršuje, viskas veikia realiu laiku – reikia tik vesti ieškomos prekės pavadinimą!

Jei norite greitai patikrinti akcijas, kurias vedate į paieškos lauką, tiesiog spauskite pliuso ikoną, esančia prie paieškos lauko, taip pridėsite savo paiešką į pradinį puslapį ir kitą kartą ją galėsite pasiekti į paieškos lauką nevesdami teksto.

Jei matote nereikalingų paieškų pradiniame puslapyje tiesiog spustelėkite ikoną, prie paieškos lauko pamatysite pažymėtą pliuso ikoną, spauskite ją ir išimsite tą nuorodą iš pradinio puslapio.

Norėdami matyti konkrečiuose prekybos centruose galiojančias akcijas, pasinaudokite meniu esančiu po paieškos lauku. Spausdami ant prekybos centro pavadinimo galite rodyti arba nerodyti to prekybos centro akcijas. Galite pasilikti vieną arba kelis jums įdomius prekybos centrus ir ieškant kitas akcijas programėlė atsimins jūsų pasirinkimą ir pateiks tik tas nuolaidas, kol vėl nepakeisite prekybos centrų.

Prekių rikiavimą galite pakeisti spausdami nustatymų mygtuką (angl. settings), kuris yra integruotas jūsų telefone, taip atsidarys meniu, kuriame yra 3 pasirinkimai: 1. atnaujinti akcijas 2. rikiuoti pagal nuolaidą 3. rikiuoti pagal kainą.
Pirmasis punktas leidžia atnaujinti akcijas rankiniu būdu (sistema jas atnaujina automatiškai kas valandą)
Kiti punktai leidžia pasirinkti rikiavimą kaip norite matyti rezultatus ar pagal didžiausią nuolaidą procentais viršuje, ar pagal mažiausią kainą litais viršuje.

Surikiavę pagal kurį nors parametrą galite naudotis rezultato lango apačioje esančiu slankikliu – taip filtruosite rezultatus pagal priešingą parametrą.

Pavyzdžiui jei rikiuojate akcijas pagal didžiausią nuolaidą, slinkdami slankiklį mažinsite maksimalią kainą, taip filtruodami akcijas su didesnėmis kainomis. 
O jei rikiuojate akcijas pagal kainą, tuomet slinkdami slankiklį didinsite nuolaidos dydį procentais taip palikdami tik tokias akcijas, kurios atitinka tuos kriterijus.

Įvykus akcijų atnaujinimui, programėlė atsižvelgdama į nuorodas esančias pradiniame puslapyje praneš jums apie naujas akcijas naudodama pranešimų (ang. notification) sistemą. Ir patekę į programėlės pradinį puslapį prie nuorodų matysite skaičiukus – jie nurodo kiek naujų akcijų šioje kategorijoje atsirado po paskutinio atnaujinimo.

Programa yra visiškai nemokama, tad galite parsisiųsti ją, naudotis bei taupyti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app7 komentarų

 1. irisas parašė:

  Ačiū, kad pastebėjote ir įvertinote!

 2. Olivijus Šlepetis parašė:

  Nėra už ką, toks mūsų tikslas, pamatyti bei parašyti.

 3. Martynas parašė:

  Opapa, gera programėlė 🙂

 4. Karolis parašė:

  Kodel sia programa neimanoma isidiegti esant kitoje salyje?

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Na jeigu kūrėjai uždėjo draudimą, tada negalima. Per Google Play kūrėjai gali pasirinkti, kad parsisiųsti galėtų tik tam tikroje šalyje.

  • irisas parašė:

   Hmm, idėja nebuvo uždrausti, ten tiesiog reikėjo pasirinkti ‘distribution countries’. Tai mes ir pasirinkome Lietuvą, ko gero dėl to, programėlė yra top 10 tarp nemokamų,kadangi matuoja tik lietuvišką dalį.

 5. PriceON parašė:

  Pats naudojuosi šita programėle, labai super. :p daug kartų padėjo sutaupyti

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas