Prestigio MultiPad 7074 WiFi + 3G 4GB Juodas planšetinis kompiuteris. Android24.lt apžvalga

Bendradarbiaudami su ambo.lt paruošėm Jums „Prestigio“ planšetės apžvalgą. Šioje apžvalgoje pamėginsime aprašyti svarbiausias šios planšetės funkcijas. Įdomaus ir malonaus skaitymo. Gal ši apžvalga Jums patiks ir nuspręsite nusipirkti šią planšetę. Dėkojame ambo.lt už galimybę patiems išbandyti šią planšetę.

Glaustai:

„Prestigio MultiPad 7074“ planšetinis kompiuteris turi:

Išvaizda:

Ši planšetė yra tvirto korpuso. Beveik visą priekinę planšetės dalį užema  7 colių lietimui jautrus ekranas. Priekinės pusės viršuje rasite kamerą, kuri skirta vaizdo pokalbiams, o apačioje 4 lietimui jautrius mygtukus. Namų, funkcijų, grįžimo atgal ir paieškos. Galinės dalies viršuje įmontuota pagrindinė 2 megapikselių kamera su blykste. Apatinėje dalyje rasite du garsiakalbius.Galinės dalies šone yra mobiliojo ryšio ir atminties kortelių lizdai „Prestigio“ kaip ir daugelio kitų planšetinių kompiuterių ar telefonų šonai labai panašūs. Viršuje puikuojasi paprastų ausinių jungtis bei įjungimo/išjungimo mygtukas. Dešinėje rasite garso reguliavimo mygtukus, o apačioje pakrovimo/usb lizdą.

Komplektas:

Komplektas gan didelis ir gražus. Planšetė atkeliauja gražioje pakuotėje. Atrodo lyg gavot tikrai brangų ir kokybišką daiktą. Viduje rasite patį planšetinį kompiuterį, įkroviklio laidą, usb laidą ir adapteri abiems laidams. Šiek tiek nuliūdino, kad nėra ausinių, tačiau tai menka bėda, nes viršuje rasite normalių ausiniu lizdą. Mielas siurprizas, kad komplekte puikuojasi gražus, tvirtas, odinis dėklas. 

Ekranas:

„Prestigio MultiPad 7074 WiFi + 3G 4GB“ turi įmontuotą 7 colių lietimui jautrų ekraną, kurio raiška yra 800×480 taškų. Ekrano spalvos ryškios ir aiškios, todėl tikrai pakankamai malonios akiai, tačiau kaip ir daugelis įrenginių, sunkiai matomas prieš saulės spindulius. Šio įrenginio  ekranas veikia paremtas „capacitive“ ekrano technologija.

Į prisilietimus ekranas reaguoja puikiai. Kiekvienas prisilietimas greitai reaguoja ir įvykdo norimą funkciją. Klaviatūra – norint rašyti trumpąją žinutę ar tiesiog suvesti kokį nors tekstą telefone, „Android“ vartotojams tai jau įprasta, teks naudotis virtualia QWERTY klaviatūra arba iki pusės ekrano maža QWERTY klaviatūra, su kuria tekstą rinkti patogu ir lengva.

Baterija ir atmintis:

Šis planšetinis kompiuteris  turi gan talpią 4000 mAh ličio polimerų talpos bateriją.Normaliai naudojantis planšete vieno įkrovimo vartotojams turėtų užtekti maždg vienai parai, tačiau jei  rašysite tik keletą trumpųjų žinučių ar paskambinsite keletai draugų, pažaisite kelias minutes, tai planšetė gali išlaikyti ir ilgiau. Aišku naršant internete, žaidžiant, klausant muzikos ar žiūrint filmus, tai baterijos gyvavimo trukmė sparčiai sumažėja.

„Prestigio MultiPad 7074“ turi gan  greitą TI ARM Cortex-A8 800 MHz  procesorių bei 4 gigabaitus vidinės atminties. Tikiu, kad tokios atminties daugeliui vartotojų neužteks, todėl „microSD“ kortelių dėka atmintį galėsite praplėsti iki norimo dydžio.

Fotokamera:

Planšetėje yra įmontuota gan paprasta 2 megapikselių kamera su blykste. Gaila, bet nėra autofokuso. Fotografuojant esant saulėtam orui nuotraukos gaunasi neblogos. Aišku kažko įspūdingo nesitikėkite. Jei kamera Jums nėra labai svarbi, tai paprastiems kadrams manau užteks ir tokios kokia yra.

Nuotraukos darytos šiuo planšetiniu kompiuteriu:

Garsas:

Tiek klausant muzikos per ausines, tiek per garsiakalbius apima malonus jausmas. Garsas kokybiškas, negirdėti jokių traškesių ar pašalinių garsų.

Išvada :

Tai tikrai gražus ir stilingas gaminys. Jei ieškote nebrangaus vidutinės klasės planšetinio kompiuterio, tai šis pasirinkimas visai neblogas. Vienintelis minusas, tai tikriausiai kamera, tačiau ją puikiai pakeičia integruoti aukštos kokybės garsiakalbiai.

Kaina: Ambo.lt ši planšetė kainuoja  859.99 Lt. Nusipirkus šią planšetę pas juos gausite 24 mėnesių garantiją.


 

 

 2 komentarų

  1. Julius parašė:

    Man kazkaip prestigio plansetes nepatinka. vat telefonai (http://www.bigbox.lt/Mobilus-telefonai-ir-navigacijos/Prestigio-Mobilus-telefonai/ tai tikrai neblogi.

  2. Nez parašė:

    Ambo puslapiui matyt AMBA:)
    neveikia nuiroda.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas