Nutekintos naujojo HTC planšeto nuotraukos

HTC turi išleidusi vos penkis planšetus, o paskutinysis buvo anonsuotas prieš 2 metus. Akivaizdu, jog pastaruosius metus kompanija neteikė dėmesio šiai nišai, tačiau vis prastėjantys finansiniai rodikliai verčia keisti poziciją. Nepaisant gerų ketinimų, tai gali būti labai pavėluotas žingsnis. Korėjiečių kompanijai bus labai sunku įsitvirtinti, nes konkurenija čia itin didelė.

Nors nutekėjusios naujojo HTC planšeto nuotraukos ir neatskleidžia visų mus dominančių nežinomųjų, bet suteikia daug laisvės blaiviai interpretacijai. Manoma, jog planšeto ekrano įstrižainė galėtų svyruoti nuo 8 iki 10 colių, tačiau labiau tikėtina, jog bus mažesnė, juk jis, tokiu atveju, būtų geriau parduodamas ir atneštų daugiau pelno, kurio taip šiuo metu reikia kompanijai. Jeigu ši prielaida teisinga, tuomet turime naują Samsung Galaxy Note/ Tab 8.0, Apple iPad mini ir LG G Pad 8.3 varžovą. Naujojo planšeto dizainas akivaizdžiai primena HTC One arba One Max, tiesa, tai visai nestebina, nes tokia taktika (pritaikyti flagmano dizainą kitiems gaminiams) jau senokai naudojasi Samsung, o visai neseniai taip pasielgė ir LG. Visgi galima numanyti, jog flagmano dizaino kopijavimas reiškia ir įsipareigojimus suteikti įrenginiui geras technines specifikacijas, juolab, turint omeny, kad tai bus vienintelis planšetas HTC asortimente.

HTC tab

Šaltiniai: 12 komentarų

  1. Olivijus Šlepetis parašė:

    Labai jau panašus į HTC One. Tikiuosi jiems pasiseks, jie gamina išties geros kokybės išmaniuosius, tai planšetas turėtų būti ne išimtis.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas