Sony Xperia Z1 mini – galingiausias MINI

Vos prieš kelias IFA 2013 parodoje Sony pristatė savo būsimąjį flagmaną Xperia Z1, kuris tikrai prikaustė dėmėsį. Turėdamas visus įmanomus aukščiausios klasės išmaniojo telefono atributus, pasiūlė ir keletą nesutinkamų, žvelgiant į konkurentų modelius. Kitas japonų žingsnis gan įprastas: išleisti flagmano mini versiją.

Taip, tai tikrai nieko nestebina, bet jeigu šis mini bus kitoks nei kiti? Tradiciškai flagmanų mini versijos paveldi tik panašią išvaizdą ir tenkinasi daug prastesnėmis techninėmis specifikacijomis. Viena išimčių – Nokia N97 mini, kuri nuo savo vyresniojo brolio skyrėsi tik dydžiu. Jeigu paskelbti gandai yra teisingi, tuomet turėsime dar vieną precedentą. Sony Xperia Z1 mini bus pats galingiausias mini arba tiesiog mažesnis Z1. Manoma, jog Z1 mini turės 4.3 colių HD matricą, Snapdragon 800 lustą, 2GB RAM atminties, 20.7 MPix kamerą ir kitą periferiją, kurią turi didysis Z1. Tiesa, kolkas neaišku ar jis bus atsparus vandeniui. Bet kuriuo atveju, tai bus unikalus telefonas, kuris pasižymės geriausiomis techninėmis specifikacijomis savo klasėje. Džiugi naujiena tiems, kurie nori sparčiausio telefono telpančio kelnių kišenėje. Deja, jį išvysime tik 2014 metų pradžioje per CES parodą.

 

Šaltiniai: 1

 3 komentarų

 1. Sauliuxs parašė:

  O gal ir kaina pigesnis bus, a? Ateityje toks visai gerai butu 🙂

 2. Ramas parašė:

  Tai kaada jis bus? Jau tuoj puse metu, o jo kaip nera, taip nera…

  • Paulius Karpavičius parašė:

   Sony Xperia Z1 Compact. Jau mažiausiai mėnesį prekyboje, galima įsygti tiek Mobilioje Linijoje, Omnitel, Tele2, Bitė ir tikriausiai daug kitur.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas