Nauja lietuviška programa iki mokyklinio amžiaus vaikams – „Mokomes skaityti”

Smagu, kad šiuolaikinės technologijos gali pasitarnauti ne tik mums, suaugusiems, bet gali kuo puikiausiai pasitarnauti ir mūsų mažosioms atžaloms. Taipogi, smagu matyti, jog tai supranta ir mūsų tautiečiai programų kūrėjai, kadangi būtent jie sukūrė naują lietuvišką mokomąją programą skirta iki mokyklinio amžiaus vaikams, kuri žaidimo pagalba padės vaikučiams pradėti pažinti raides, bei išmokys naujų žodžių.

Žaisk ir mokykis ! Tyrimai rodo, kad vaikai geriausia mokosi žaidimų forma. Tai puiki priemonė trumpam naudingai užimti net ir patį judriausią vaiką.

Trijų tipo užduotys:
– Rask paveikslėlį pagal pateiktą žodį
– Rask žodį pagal pateiktą paveikslėlį
– Sudėk žodį iš raidžių

MS MS1 MS2
Lygis pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek ir labiau pažengusiems. Labiau pažengusiems vaikams suteikiama galimybė žaisti žodžius pagal kategorijas – gyvūnai, valgoma. Jūsų vaikas ne tik mokysis skaityti bet ir išmoks naujų žodžių, pažinti maisto produktus bei gyvūnus.

Kiekvienoje užduotyje pateikiama po dešimt pratimų. Vaikui atlikus teisingai aštuonis arba daugiau pratimų suteikiamas medalis. Tuomet galima vėl rinktis kitą arba kartoti tą pačią užduotį. Žodžiai pratimuose kartojasi, bet jų eiliškumas bei derinimas su kitais žodžiais ne.

Paprasti žodžiai lietuvių kalba, linksmi paveikslėliai, paprastos ir vaikus įtraukiančios užduotėlės. Suaugusiųjų pagalbos vaikui gali prireikti tik pačioje pradžioje, o vėliau net ir iki mokyklinio amžiaus vaikas gali savarankiškai žaisti ir tokiu būdu mokytis.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. vytautas parašė:

    labai gera programele GUDRUTIS arba SMARTFELLA tiek anglu tiek lietuviu kalba . Veikia su Android operacine sistema, nemokama versija pilna zaidimeliu – galvosukiu vaikams.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas