Nuo šiol, „Google Play“ parduotuvėje turinį reikės vertinti su „Google +“ paskyra

Jeigu dabar nueitumėte į internetinę „Google Play“ parduotuvės versiją, pasirinktumėte bet kokį žaidimą ar programą, ir paskaitytumėte atsiliepimus, pamatytumėte jog beveik kiekvienas komentuotojas yra „A Google User“. Dabar pamėginkite parašyti atsiliepimą, ir pamatysite, jog tai padaryti turite su savo „Google +“ socialinio tinklo paskyra. Štai kaip atrodo perspėjimas:

 

Pasikeitimai šiuo metu yra tik internetinėje „Google Play“ parduotuvės versijoje. Jeigu skaitytumėte atsiliepimus iš savo „Android“ įrenginio, viskas būtų kaip ir iki šiol. Na, bet čia tikriausiai tik laiko klausimas, manau „Google“ greitu metu padarys tą patį ir su „Google Play“ mobiliąją aplikacija.

Kyla klausimas kodėl kompanija „Google” nusprendė tai padaryti? Manau atsakymas labai paprastas, norite to ar ne, bet taip „Google” nusprendė populiarinti savo „Google+” socialinį tinklą. Pažvelgus iš kitos pusės, gal taip žmonės labiau susimastys prieš rašant, ir taip bus mažiau kvailų komentarų.2 komentarų

  1. Ponas Niekas parašė:

    Na jau !!! kur maziau kvailu komentaru gal bus ? ? ?, labai jau svelniai pasakyta „kvailu”. Kaip buvo taip ir bus, ir kuo toliau tuo daugiau.

    • Olivijus Šlepetis parašė:

      Kadangi žmonės turės rašyti vertinimą savo tikruoju vardu, tai pagalvos ar verta rašyti kvailą komentarą. Na čia bent jau mano nuomonė, ateitis parodys ką žmonės rašys 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas